ادبیات حرف آخر

همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با 3 الگو به شما یاد میدهیم در 20 ساعت که حدود 9 ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های 10 سال اخیر هم در همین 20 ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید. پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه 1 ساعت و نیم زمان گذاشته شده است. در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند.

در این پروژه شما در دو ماه یا همان 60 روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در 40 روز 20 آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را حرف آخر نهم مرور خواهید کرد. قبل از ادامه این مطلب به شما پروژه ای را معرفی میکنیم که 100 روزه پرونده کل کنکور را ببندید. برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید. اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه 1000 ساعته حرف آخر وارد عمل میشود. در این قسمت امکانم دانلود رایگان برنامه 4 ماهه کنکور حرف آخر را برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید فراهم کرده ایم. امکان دانلود برنامه 6040 حرف آخر برای داوطلبان نظام جدید نیز فراهم شد و میتوانید از طریق لینک بالا این برنامه را دانلود کنید و در 2 ماه پرونده کل آموزش خود را ببندید.

برای دانلود برنامه 1000 ساعته نظام قدیم حرف آخر از طریق لینک زیر اقدام کنید. در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام 1000 ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند 1000 ساعت درس بخواند. بعد از مطالعه این مقاله حتما صفحه مشاوران ارشد موسسه حرف آخر را بخوانید تا با یکی از مشاورین ارشد اشنا شوید. با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم عربی حرف آخر تر می شوم. وارد مرحله ی دوم میشوید. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد. این باکس ها برای هر درس جداگانه آماده شده است و بهم گره خورده اند و چیزی شبیه یک قطار را به وجود می آورند. فرض کنید شما روزی 10 ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه 10 ساعت درس بخوانید در 100 روز میشود هزار ساعت؛ بازهم احساس میکنید زیاد است؟ برنامه هزار ساعته حرف اخر به حدی قوی میباشد که بزرگترین بانک تست هم محسوب میشود و شما را حتی از کتاب تست هم بی نیاز میکند. اما امروز می خواهم شما را با برنامه 1000 ساعته حرف اخر آشنا کنم. با چه منابعی پیش بروم!

به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم. مشاور ارشد موسسه آقای شایان مامندی این برنامه را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است. از هر 10 ساعت حدود 4 ساعت آموزش است و 6 ساعت تست و حل تمرین . اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. قبول دارم گول ظاهر 100 روز را خوردید ؛ 100 روز چند ماه است؟ دو ماه و 10 روز مطالعه برای پزشکی. اما در روز دیگری شما 12 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید. در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. خوبی برنامه حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. برنامه هزار ساعته را از کجا تهیه کنیم؟ باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش 3 ساعت طول میکشد. 1000 ساعت یعنی چقدر ؟

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ریاضی جامع 1 رشته ریاضی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید بگیرید.

خبر های روز ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*