حرف آخر : کنکور ⓿⓿❹❶

قطعا پیشنهاد ما گزینه اول است. این اساتید همگی آزموده شده هستند و زمانی که قستی از تدریس آن ها را به صورت رایگان ببینید قطعا با ما هم عقیده خواهید بود. حتی لای کتاب را هم باز نکرده اید! مسلما بیشتر از یک هفته طول نخواهد کشید و خواهید دید 500 صفحه کتاب درسی و کلی آیه و متن را آن هم بدون فراموشی یاد خواهید گرفت و از همه مهمتر خود را برای زدن درصد بالای 90 و حتی 100 آماده می کنید. یک سوال: شما در چند روز می توانید 25 ساعت دین و زندگی را تمام کنید؟ در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور، اگر یک دانش آموز بخواهد جلو برود نمی تواند در زمان مناسب تمام دروس را بخواند و جمع بندی کند. یا تمام دروس را مطالعه کرده اید و آماده اید که جمع بندی کنید و یا به هر دلیلی تا کنون نتوانسته اید انتظارات را برآورده کنید و دنبال منبعی هستید تا در این بازه زمانی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد. شما که این مقاله را می خوانید مسلما دنبال روشی هستید تا بتوانید از سد کنکور 99 به سلامت عبور کنید و نسبت به مطالعه ای که داشته اید به یک رشته خوب در شهر مورد نظرتان برسید.

جزئیات مطالعه شما برای تک تک دروس را می گیریم و بهترین تصمیم را برای انتخاب منابع جمع بندی به شما پیشنهاد می کنیم. در هر دو حالت بهترین پیشنهاد را برای شما داریم. شما دو انتخاب پیش روی خود می بینید. این بار با روشی پیش می روید که فقط یک بار می خوانید و برای مدت ها در ذهنتان باقی می ماند. قرار نیست 100 درصد مطالب یک درس ریاضی جامع 1 رشته ریاضی را بخوانید. از درس دین و زندگی! تنها یک منبع وجود دارد که شما را در 25 ساعت از صفر به صد می رساند و آن هم پکیج دین و زندگی استاد یوسفیان پور می باشد. کمتر کسی هست که اسم استاد واعظی را نشنیده باشد. می پرسید چطور؟ اولین گام استفاده از الگو در آموزش هست. بقیه درس ها چطور؟ شاید عربی را تا الان نخوانده اید و از این درس خاطره خوبی ندارید! شما فرصت آزمون و خطا ندارید. اگر می خواهید یک مشاور از مجموعه ما با شما تماس بگیرد و شما را تعیین سطح کند همین الان فرم زیر را حرف اخر پر کنید.

اینکه در این مدت با یک روش هوشمندانه برای کنکور بخوانم یا قید کنکور امسال را بزنم. در این تایم کوتاه چقدر از هر درس یا کدام درس را باید بخوانم و بهترین بازدهی را داشته باشم؟ اما بریم سراغ درس عربی! با پکیجی که برایتان آماده شده در 20 ساعت کل عربی را یاد می گیرید و بالاترین درصد را می زنید. برای همه ساعت هایی که تا روز کنکور باقیمانده باید حساب شده جلو بروید. روزهای باقیمانده تا کنکور از حیاتی ترین روزها برای هر داوطلبی می باشد. اگر تا الان پراکنده خوانده اید یا اصلا نخوانده اید، این بهترین گزینه برای شماست. فرض می کنیم شما آموزش پایه هفتم چیزی نخوانده اید. ما برای همه درس های شما برنامه داریم. قرار نیست همه درس ها را بخوانید. در این موسسه ما در 4 مرحله داوطلب را برای کنکور آماده می کنیم. حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که مطالب را به صورت طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است.

ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در 4 ماه کل دروس کنکور را بخوانید و تست بزنید! مدیر عامل این موسسه عبدالرضا منتظری می باشد که از سال 1390 با ابتکار و نوآوری های متعدد توانسته نام این برند آموزشی را در کل کشور مطرح کند. حرف آخر اولین موسسه آموزشی کنکور می باشد که محتوای آموزشی کنکور، متوسطه اول و دوم در قالب انیمیشن و تصویرسازی ارائه می دهد. با شما صحبت می کنیم حرف های شما را می شنویم. در این مرحله شما باید هوشمندانه عمل کنید. شعار نمی دهیم. یک دقیقه وقت بگذارید و ویدیوی زیر را ببینید و در صورت تمایل ویدیوی کامل مطابقت همه دروس را می توانید از مشاورین دریافت کنید. بعد از بررسی سطح علمی شما، بهترین راهکارها توسط مشاور در اختیارتان قرار می گیرد. اینجاست که نقش مشاور اهمیت پیدا می کند و ما برای این کار آماده ایم. اما نگران نباشید. خبر خوب اینجاست که حتی با پایه ضعیف و صفر هم می توانید این پکیج را ببینید و به نتیجه دلخواه برسید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش کامل دروس بدون حفظ کردن با حرف آخر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

خبر های روز ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*