گجرات تایتان ها یازدهم مقابل پایتخت دهلی را پیش بینی می کنند، IPL 2023: آیا سای سودارسان مکانی پیدا خواهد کرد؟

IPL 2023: GT در درگیری بعدی خود به مصاف DC خواهد رفت© BCCI

گجرات تایتانز در بازی بعدی مسابقات IPL 2023 روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد به مصاف دهلی کپیتالز خواهد رفت. مدافع عنوان قهرمانی پس از شکست دادن نایت رایدر کلکته با هفت ویکت وارد این دیدار خواهد شد. GT در حال حاضر با شش برد از هشت مسابقه در صدر جدول قرار دارد. باتر سای سودارسان در بازی قبلی مقابل دی سی نیم قرن را شکست اما در چند بازی اخیر نیمکت نشین بوده است. جالب است که ببینیم آیا او در بازی بعدی جایگاهی خواهد داشت یا خیر.

با تعقیب 180 مقابل KKR در روز شنبه، آنها در وضعیت مشکل قرار گرفتند اما در نهایت با 13 توپ خالی به خانه بازگشتند.

ویجی شانکار که در کنار دیوید میلر بازی می‌کرد، یکی از بهترین دوره‌های IPL خود را انجام داد و ششمین برد خود را در هشت بازی به تیم داد. قهرمانان فعلی تیمی هستند که باید در این فصل شکست بخورند.

جاشوا لیتل، ضربان‌دار بازوی چپ ایرلندی، پس از آموختن چند درس سخت در اولین فصل خود، به راه خود می‌رسد.

در بخش اسپین، آنها همیشه می‌توانستند از رشید خان استفاده کنند، اما اکنون آنها یک گوهر افغانستان دیگر در نور احمد دارند، که در چهار بازی هشت ویکت با نرخ اقتصادی چشمگیر 7.33 گرفته است.

XI GT در مقابل DC پیش بینی شد: وریدیمن ساها (WK)، شوبمن گیل، هاردیک پاندیا (C)، ویجی شانکار، دیوید میلر، سای سودارسان، راهول تواتیا، راشد خان، نور احمد، محمد شامی، جاش لیتل.

مطالب پیشنهادی  هارجای میلخا عنوان قهرمانی را کسب کرد، چیما و ماهرین مقام دوم را در مسابقات کودکان اروپایی آمریکا کسب کردند

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله