کریس گیل: رینکو سینگ در سال آینده حقوق کمی بالاتر خواهد گرفت

کریس گیل، بت‌باز سابق هند وست، معتقد است که رینکو سینگ، رینکو سینگ، بازیگر Knight Knight Riders، که یک فصل چشمگیر IPL 2023 داشته است، در سال آینده دستمزد خود را افزایش خواهد داد. لاکنو اول ضربه زد و 176 ران به ثمر رساند و نیکلاس پوران (30b، 4×4، 5×6) 58 دوش برجسته اینینگ بود. اینینگ کلکته نشان داد که میل خود را برای پیروزی در آخرین بازی خود در خانه نشان می دهد، اما آنها یک ران کوتاهی کردند و 175 ران به ثمر رساندند و رینکو سینگ به جای برد تقریباً در فینال خارج شد. او 67 دوش در 33 اینینگ (6×4، 4×6) به ثمر رساند.

لاکنو اکنون در بازی Eliminator خود با هندی های بمبئی روبرو خواهد شد زیرا MI با هشت ویکت سانرایزرز حیدرآباد را شکست داد و رویال چلنجرز بنگلور با شش ویکت مغلوب گجرات تایتانز شد.

با وجود اینکه KKR بازی را باخت و فصل ناامیدکننده ای داشت، ظهور رینکو سینگ برای هواداران تیم بسیار خوشحال کننده بود. کریس گیل، کاپیتان سابق هند وست، به JioCinema گفت که سینگ در سال 2024 دستمزد IPL خود را افزایش خواهد داد: «رینکو سینگ قبلاً چند بار این کار را برای KKR انجام داده است. من مطمئن هستم که او حقوق خود را در سال آینده کمی بالاتر خواهد گرفت زیرا او بهترین ضربه زن برای KKR بود.”

به نظر می‌رسید که سوپرجاینت‌ها نمی‌توانند امتیاز مناسبی را با خفاش کسب کنند تا اینکه نیکلاس پوران به چین رسید و ضربه‌ای را که به شدت به آن نیاز داشت را به ضربه زدن لاکنو داد.

پراگیان اوجا، بازیکن سابق کریکت هندی، در مورد مسابقات پوران پس از بازی در JioCinema صحبت کرد: «خیلی مهم بود. در موقعیتی که به خفاش آمد، وضعیت و عددی که به دست آورد، کار آسانی نیست. وقتی تیم به او نیاز داشت، او نیم قرن برای تیم وقت گذاشت و مجموع قابل احترامی را به آنها داد، مجموعی که می توانند با آن مبارزه کنند. . . “

ظهیر خان اسبق هندی نیز از ظهور رینکو سینگ در این فصل غافلگیر شده است و از آندره راسل اسطوره KKR در دوندگی ها پیشی گرفته است.

اگر مجبور بودید در این فصل به یک نقطه درخشان برای KKR نگاه کنید، آن رینکو سینگ بود. او بین LSG و پلی آف ایستاد و با اعتماد به نفس بالایی بازی کرد. او در تمام فصل خود و تیم را اینگونه رفتار کرد. وقتی شما یک پایان‌دهنده حرفه‌ای مانند راسل دارید، اما در این فصل وقتی در مورد KKR صحبت می‌کنید صحبتی از او نمی‌شود. اگر رینکو سینگ توانسته است چنین نامی را به پس‌زمینه بازگرداند، نشان می‌دهد که فصل او چقدر برای او خوب بوده است.” ظاهر در JioCinema گفت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله