کامرون گرین با وجود مصدومیت به مبارزه برای MI ادامه می دهد. نگاه کن

کامرون گرین بت زن هندی های بمبئی© BCCI

گجرات تایتانز بار دیگر برتری خود را در این بازی نشان داد و در دومین دوره مقدماتی IPL 2023 در روز جمعه هندیز بمبئی را شکست داد و به صدر مسابقات صعود کرد. مدافع عنوان قهرمانی تیم تحت رهبری روهیت شارما را با 62 ران در یک مسابقه پر امتیاز به لطف ضربه درخشان شوبمن گیل با 129 ران شکست داد. با این حال، یک لحظه در این مسابقه که قلب های بسیاری را به دست آورد، روحیه ورزشی و جنگندگی کامرون گرین batsman MI بود که با وجود مصدومیت به ضربات زدن ادامه داد.

در تعقیب و گریز دوم MI، هاردیک پاندیا به آرنج گرین برخورد کرد و در ساعت 4 آسیب دید. Suryakumar Yadav به محل برگزاری آمد و به روهیت شارما پیوست. هر دو ضربه زن تلاش کردند تا اینینگ ها را مهار کنند اما کاپیتان مجبور شد پس از سه توپ حرکت کند. بعداً تیلاک ورما به ضرب گلوله بیرون آمد و پس از زدن 43 توپ درخشان از 14 توپ توسط رشیدخان اخراج شد.

گرین با دیدن ویکت‌ها که می‌لرزید، علی‌رغم مصدومیت دوباره وارد چوب شد و 30 توپ را به ثمر رساند و سپس توسط جاشوا لیتل اخراج شد. ضربه او با دو شش و دو مرز بسته شده بود.

شوبمن گیل بازی پر شور خود را تا سومین قرن از فصل ادامه داد زیرا گجرات تایتان ها سرخپوستان بمبئی را با 62 دوش شکست دادند تا به دومین فینال متوالی IPL خود در احمدآباد در روز جمعه برسند.

مطالب پیشنهادی  "اگر او برای یک فرنچایز دیگر بازی می کرد...": برداشت جسورانه بزرگ پاکستان از حرفه آرجون تندولکار در IPL

گیل 60 توپ 129 (7×4، 10x6s) گجرات تایتان ها را به ماموت 233/3 شلیک کرد و در پاسخ سرخپوستان بمبئی که با مصدومیت های متوالی برخورد کردند، از مبارزه در مرحله مقدماتی دوم با سوریاکومار یاداو (61) و تیلاک وارما (4) خودداری کردند. ). ) ایجاد مقاومت

موهیت شارما که در اور پانزدهم معرفی شد، با ارقام 2.2-0-10-5 به پایان رسید و باعث سقوط شد زیرا MI از 149/4 در 14 اور به مجموع 171 در 18.2 اور سقوط کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله