چنای سوپر کینگز یازدهم مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا بن استوکس به CSK بازخواهد گشت؟

Chennai Super Kings در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

چنای سوپر کینگز به دنبال تثبیت جایگاه خود در صدر لیگ برتر هند (IPL) 2023 در دیدار روز پنجشنبه در جیپور به مصاف راجستان رویالز خواهد بود. تیم تحت رهبری MS Dhoni تا کنون در این رقابت بسیار چشمگیر بوده است و آنها پس از پیروزی جامع مقابل Kolkata Knight Riders مقام اول را به دست آورده اند. Ajinkya Rahane و Shivam Dube بازیگران ستاره با خفاش بودند، در حالی که ماهیش تکشانا و ماتیشا پاتیرانا با توپ خوب بودند زیرا قهرمانان چهار دوره در این رویارویی بسیار راحت به نظر می رسیدند.

در مقابل RR، Ruturaj Gaikwad و Devon Conway انتظار می‌رود که دوباره بازی را باز کنند. هر دو خفاش‌کننده تا کنون در فرم خوبی بوده‌اند و در پایه‌گذاری اینینگ‌های بزرگ بسیار مهم خواهند بود. رهان در حال حاضر در شماره 3 خواهد بود و در حال حاضر بهترین نرخ ضربه را در مسابقات دارد. Shivam Dube و Moeen Ali ستاره های CSK خواهند بود.

راویندرا جادجا بازیکن همه کاره رده پایین و متوسط ​​خواهد بود، در حالی که دونی در بازی‌های آخر بازی می‌کند و دوندگی‌های حیاتی او تا کنون برای تیمش بسیار ارزشمند بوده است.

در بخش بولینگ، تکشانا یک گزینه چرخشی با پاتیران، آکاش سینگ و توشار دسپاند خواهد بود که یک حمله مهیب اما با تجربه کم را تشکیل می دهند.

XI پیش بینی CSK: روتوراج گایکواد، دوون کانوی، آجینکیا رهانه، شیوام دوبه، معین علی، راویندرا جادجا، ام اس دونی (رتد)، توشار دشپانده، ماهیش تکشانا، ماتیشا پاتیرانا، آکاش سینگ