چتشوار پوجارا در چهار مسابقه برای ساسکس سومین تن را به دست آورد، اولین بازی استیو اسمیت در کانون توجه قرار گرفت.

چتشوار پوجارا در چهار مسابقه برای ساسکس سومین تن را به دست آورد، اولین بازی استیو اسمیت در کانون توجه قرار گرفت.

136 توپ از 189 توپ Cheteshwar Pujara با 19 توپ چهار و یک شش توپ© توییتر

چتشوار پوجارا، بت‌باز هندی، به پیشرفت خود در پیست کانتی انگلیس ادامه داد و در چهار مسابقه برای ساسکس در مقابل ووسسترشر در روز جمعه، قرن سوم خود را پشت سر گذاشت. پوجارا از زمان حضور در انگلستان برای یک فصل دیگر با این کانتی، نقش مهمی برای ساسکس داشته است. با وجود دو شکست در اینینگ در برابر یورکشایر، پوجارا با ضربه ای قاطع در برابر گلاسترشایر برگشت و 151 توپ با 238 توپ را با 20 توپ چهار و دو شش ضرب کرد.

روز جمعه، پوجارا که کاپیتان تیم بود، 136 توپ از 189 توپ را با 19 توپ چهار و یک شش توپ شکست. قبل از قرن خود، او 138 توپ با 14 توپ چهار و شش به ثمر رساند.

در این روند، او 61 ران برای ویکت چهارم با استیو اسمیت، ستاره باتجربه استرالیایی اضافه کرد، که او نیز برای ساسکس برای سه مسابقه پیش از اشام ثبت نام کرده است که از 16 ژوئن در ادگباستون شروع می شود.

در اوایل بازی، اولی رابینسون، ویکت بان انگلیس، که در ماه آینده در برابر حمله ضربه زنی به رهبری اسمیت استرالیا صف آرایی می کند، در اولین اینینگ ها برای ساسکس هفت ویکت گرفت.

فرم پوجارا در انگلیس یک ضربه خوشایند برای یک تیم هندی است که با مصدومیت های پی درپی و در دسترس نبودن بازیکنان کلیدی اش ضربه خورده است.

اوایل روز جمعه، کی‌ال راهول، بت‌باز افتتاحیه، غیبت خود را برای بقیه لیگ برتر هند و همچنین فینال جام جهانی تست برابر استرالیا در ماه آینده به دلیل آسیب دیدگی لگن اعلام کرد.

مطالب پیشنهادی  لیگ ملت های یوفا: مارکوس راشفورد به دلیل مصدومیت از انگلیس حذف شد

راهول به لیست بازیکنان هندی از جمله جاسپریت بومراح و شریاس ایر که از فینال WTC حذف شدند، پیوست.

هند شماره یک جهان در تست ها در فینال WTC که از 7 تا 11 ژوئن در The Oval برگزار می شود به مصاف استرالیا می رود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله