پیش‌بینی ساعتی روز رزرو IPL Final 2023: آیا Rain می‌تواند دوباره Spoilsport را در CSK vs GT Final بازی کند؟

شانزدهمین دوره لیگ برتر هند روز یکشنبه موفق به کسب یک برنده نشد زیرا باران بیش از حد مانع از گل شدن یک توپ در دیدار تعیین کننده چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد شد. این مسابقه به روز رزرو (دوشنبه) موکول شد و مسئولان و هواداران امیدوار بودند که یک مسابقه کامل 40 امتیازی شود. پس از اینکه باران مانع از گل شدن یک توپ در روز یکشنبه شد، هواداران توجه خود را به پیش بینی هوای روز دوشنبه در موترا، گجرات معطوف کردند.

به سادگی هیچ منظره ای بدتر از تماشای کریکت معلق به دلیل باران وجود ندارد. خوشبختانه یک روز پشتیبان برای فینال IPL 2023 در نظر گرفته شده است.

در مورد پیش بینی، یک مسابقه 40 اور در روز دوشنبه در استادیوم نارندرا مودی احمدآباد بسیار محتمل است. Accuweather نشان می دهد که آسمان در طول روز عمدتا صاف خواهد ماند و تنها 3 درصد احتمال بارش در طول شب وجود دارد.

6rf9kp1

حتی اگر به پیش بینی ساعتی آب و هوا نگاه کنید، احتمال بارش باران کم است. اگرچه در طول روز احتمال بارش خفیف وجود دارد، اما در طول مسابقات آسمان عمدتا صاف است.

emp4p8ao

IPL تایید کرد که هوادارانی که در بازی روز یکشنبه شرکت کردند، می توانند با همان بلیت ها در بازی روز دوشنبه شرکت کنند.

“#فینال #TATAIPL 2023 به روز رزرو 29 مه – ساعت 19:30 IST در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد موکول شد. بلیط های فیزیکی از امروز فردا معتبر خواهند بود. از شما می خواهیم بلیط های خود را سالم و سالم نگه دارید.” آی پی ال ​​توییت کرد.

این اولین بار در تاریخ IPL است که یک مسابقه سطح بالا به یک روز رزرو موکول می شود. به تعویق افتادن این دیدار برای بسیاری از هواداران هیجان زده داخل ورزشگاه و همچنین کسانی که در خانه های خود منتظر درگیری قله بودند، شوک وارد کرد. حوالی ساعت 23:00 IPL اعلامیه رسمی کرد و به بسیاری از گمانه زنی ها پایان داد.

مطالب پیشنهادی  ستاره سابق هند مانند ویرات کوهلی از اسپینر KKR به دلیل تلاش برای انکار یاشاسوی جیسوال انتقاد می کند.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله