“پیرمرد” و “تظاهر”: شوبمن گیل آماده می شود تا مهمانی خداحافظی MS Dhoni را خراب کند.

ماهندرا سینگ دونی از خداحافظی با یادآوری بدش نمی‌آید، اما شوبمن گیل جوان، که از لطف او بهره می‌برد، هر کاری را تحت کنترل او انجام می‌دهد تا مانع از شکست سوپر کینگز چنای از گجرات تایتانز برای کسب پنجمین عنوان IPL در احمدآباد در روز یکشنبه شود. تقریباً 19 تابستان پیش، هنگامی که دونی جوان اولین قدم های خود را با رنگ آبی هند برمی داشت، یک گیل چهار ساله در زمین های کشاورزی وسیع روستای پنجاب، فازیلکا در مرز پاکستان، ایستاد و خفاشی دست ساز را در دست داشت. توسط پدربزرگ محبوبش

روز یکشنبه در استادیوم 42 نارندرا مودی 132000 نفری، دونی که به زودی 42 ساله خواهد شد، آخرین وظیفه را در پیراهن زرد قناری محبوبش به عهده خواهد گرفت – جلوی ستاره کریکت هند را بگیرد و یک “High Five” بسازد.

300 و 851 دویدن در هر فصل اتفاق نمی‌افتد، اما در زمین فعلی در Motera، استراتژی ثونی برای رام کردن “غارتگر ماهالی” چه خواهد بود؟ آیا این سوئینگ دیپاک چهار خواهد بود یا بولینگ ویکت به ویکت راویندرا جادجا؟ یا این معین علی خواهد بود که می‌تواند «جوکر در بسته» با تحویل پروازهای فریبنده‌اش در خارج از زمین که ممکن است به شدت پایین بیاید. آیا ماتیشا پاتیرانا می تواند چند ضربه تیز انگشت پا انجام دهد؟ از لحاظ فنی، یک شوت تقریباً عالی در برابر کاپیتانی که به تفکر خارج از چارچوب معروف است. هیجان انگیزتر از این نمی شود.

طرفداران سرسخت او می توانند انتظار داشته باشند که او سال آینده دوباره بازگردد، اما حتی Dhoni که در تمام فصل با زانوی چپ به شدت رگ به رگ شده بازی می کند، ممکن است برای برآورده کردن خواسته های کوتاه ترین فرمت بسیار مشکل باشد.

مطالب پیشنهادی  هاکی هند تیم 20 نفره بانوان برای تور استرالیا را به رهبری ساویتا معرفی کرد.

بنابراین، برای هر طرفدار «Thala» (برادر بزرگتر در تامیل) مهم است که از لحظات Dhoni تا آخر لذت ببرند. در این ترکیب CSK، او می‌توانست در اکثر بازی‌ها به شماره 8 بپردازد، اما با ترکیبی از بولینگ وارد فینال شد که در نیمه اول دیپک چهار را از دست داد و قرار بود توشار دشپنده را به فینال تبدیل کند. یک نگهبان قابل اعتماد

چه تبدیل شیوام دوبی ناسازگار به یک هولیگان شش ضربه ای و چه شاهد بازگشت راویندرا جادجا، بازیکن توپ انداز T20، افسانه Dhoni هرگز وجود نخواهد داشت. او فقط رشد خواهد کرد و داستان های کاپیتانی او چندین دهه بعد در اسطوره ها پوشیده خواهد شد.

آنها می گویند آشنایی باعث تحقیر می شود، اما تحقیر آخرین کلمه در ذهن Dhoni و CSK زمانی است که با تایتان های هاردیک پادیا مقابله کنند.

لوگوی CSK دارای یک شیر خروشان است، اما آنها تیم را از سرزمین جنگل گیر به راحتی در معرض خطر قرار می دهند.

پس از 73 بازی، دو تیم از ثابت ترین تیم ها در یک جدال در بالای جدول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

هیچ تیمی ساختار و روحیه تیمی Chennai Super Kings را با جزئیات بیشتر از Gujarat Titans تقلید نکرده است.

پاندیا یک کاپیتان دارد که معتقد است تنها یک راه برای رهبری یک تیم وجود دارد. به آن «راه ماهی» می گویند.

باترها در بازی‌ها برنده می‌شوند و ضربه‌زنان در مسابقات برنده می‌شوند، یک ضرب‌المثل قدیمی است، و در ردیابی عملکرد تایتان‌ها نمی‌توان این کار را انجام داد.

محمد شامی (28 ویکت)، رشید خان (27 ویکت) و موهیت شارما (24 ویکت) در بیشتر مواقع برنامه ها را اجرا کردند و بنابراین تاثیری بر تایتان ها نداشت که پس از 851 دوش گیل از کاپیتان هاردیک پاندیا، دومین گلزن برتر دوندگی باشد. (325) بیش از 500 ران عقب است.

مطالب پیشنهادی  پروژه عمرانی چیست؟

Wriddhiman Saha، ضربه‌گیر دروازه‌بان ویکت، خود را خوش‌شانس می‌دانست زیرا مدیران تیم با وجود نرخ ضربه 127 در ابتدای اینینگ و تنها یک امتیاز 50 به اضافه در 16 اینینگ، هرگز به فکر جایگزینی او نبودند.

و در اینجا Dhoni سعی خواهد کرد از این فرصت استفاده کند. اگر آنها موفق شوند گیل را زودتر به دست آورند، هیچ یک از batsmen های دیگر توانایی مبارزه سخت را نشان نداده اند و بولرها به یک نتیجه مناسب نیاز خواهند داشت.

در حالی که بازیکنانی مانند آجینکیا رهانه (299 دوش در 13 مسابقه، دو دهه پنجاه) و شیوام دوبه در این فصل زیر نظر دونی موفق شده‌اند، بول‌بازان جوانی مانند ماتیشا پاتیرانا از سریلانکا (17 ویکت در 15 مسابقه) و توشار دشپنده از هند (21 ویکت بدون بازی) 15 مسابقه) نیز توانسته اند در مرحله IPL اجرا کنند.

در ترکیب ضربات CSK، دوون کانوی (625 دوش در 15 مسابقه، 6 50 مسابقه) و روتوراج گایکواد (564 دوش در 15 مسابقه، 4 مسابقه 50) مکرراً شروعی قاطع در اوج به CSK ارائه داده اند.

دابی (386 دوش در 15 مسابقه، سه بازی 50) دومین شش گلزن برتر برای CSK این IPL با 33 شش ضربه است که گیل در لیست به آنها پیوست.

هیچ محبوبیت مشخصی وجود ندارد و این می تواند یکی از بهترین فینال های تاریخ IPL باشد.

تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسون، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهان یادکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شاناکا، اودئون اسمیت، کی. اس. بهارات، شیوام ماوی، اورویل پاتل، جاشوا لیتل، و موهیت شارما.

مطالب پیشنهادی  Chennai Super Kings پیش بینی XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023: آیا MS Dhoni و Co مشارکت خواهند کرد هر تغییری؟

چنای سوپر کینگز: ماهندرا سینگ دونی (c&wk)، دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آمباتی رایودو، معین علی، راویندرا جادجا، آجینکیا رهانه، سیساندا موگالا، شیوام دوبه، دواین پرتوریوس، آجی ماندال، نیشانت سیندو، راجواردان ساب‌ها، ساباتهو، راجواردان سان‌هو، خان‌گرت سینگ، ماتیشا پاتیرانا، ماهش تکشانا، باگات ورما، پراشانت سولانکی، شیخ رشید، توشار دشپنده.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله