پیام ویژه طرفداران Chennai Super Kings برای Thala’s MS Dhoni قبل از فینال IPL. نگاه کن

چنای سوپر کینگز MS Dhoni قرار است روز یکشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی میزبان مبارزه قهرمانی مقابل گجرات تایتانز در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 باشد. هواداران وفادار دونی در چنای پیش از این مسابقه پیام ویژه ای برای او دارند. دونی یک پسر رانچی، ارتباط منحصر به فردی با جمعیت چنای دارد، در استادیوم MA Chidambaram، او بازی های زیادی برای CSK انجام داده است. و هر بار که او برای خفاش در چنای بیرون می آید، هواداران بلندتر برای کاپیتان خود شعار می دهند. در ویدئوی زیبایی که در توییتر IPL به اشتراک گذاشته شد، هواداران عشق و علاقه خود را به کاپیتان سابق هند ابراز کردند.

این هوادار گفت: “من 10 سال است که اینجا برای IPL کار می کنم، در ابتدا انگیزه من برای این کار فقط دیدن دونی بود.”

دونی که رکوردهای زیادی را در دوران حرفه ای خود شکسته است، در دیدار فینال به نقطه عطف جدیدی دست خواهد یافت. او تنها بتمنی خواهد بود که 250 مسابقه را در IPL انجام داده است.

طلا در 249 مسابقه، 5082 دوش را با میانگین 39.09 به ثمر رساند. او این دوش ها را با نرخ اعتصاب 135.96 شکست. بهترین اینینگ او 84* است و او 24 پنجاه در مسابقات دارد.

“بنابراین من درخواست ویژه‌ای برای این کار کرده‌ام. فکر می‌کنم دلمان برای دونی تنگ خواهد شد. مردم می‌گویند این آخرین IPL او خواهد بود. نمی‌دانم این درست است یا نه. با این حال، کاپیتان‌های زیادی می‌توانند به سراغ کاپیتان CSK بیایند. هیچ راهی وجود ندارد که ما هرگز کسی مانند او را در آینده ببینیم. او همچنان در رویاهای من ظاهر می شود.”

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر هند 2020: شرایاس آیر تأثیر زیادی روی مارکوس استوینیس می گذارد. تماشا کردن

یکی دیگر از هواداران گفت: خیلی آرام و خیلی خونسرد، هر موقعیتی که باشد طلا همیشه طلاست.

یکی دیگر از طرفداران اضافه کرد: “از کودکی همیشه برای من دونی بوده است، زمانی که امیدوار بودم یک روز او را ببینم، او را دیدم و بعد که فکر می کردم می توانم با او در یک عکس باشم، این اتفاق نیز افتاد.” .

این هوادار تجربه اولین بازی خود را به اشتراک گذاشت و گفت که این یک لحظه فوق العاده برای او بود. او گفت: در اولین مسابقه همه فریاد می زدند «دونی-دونی»، این یک لحظه خارق العاده بود.

یکی از طرفداران کوچولو اضافه کرد: “من دوست دارم او را ببینم. من عاشق MS Dhoni هستم.

موضوعات مطرح شده در این مقاله