پارت جیندال، رئیس دهلی کپیتالز، «نیت» در انتقاد شدید را زیر سوال می برد

دهلی کپیتالز در رتبه نهم جدول رده بندی IPL 2023 قرار دارد© BCCI/Sportzpics

سه شکست در سه بازی نشان می دهد که دهلی کپیتالز یک فصل ناتمام دیگر را پیش رو دارد و تیم تحت رهبری دیوید وارنر برای رقابت با دیگر فرنچایزهای لیگ تلاش می کند. در شکست مقابل لاکنو سوپر جاینتز، گجرات تایتانز و راجستان رویالز، ناتوانی دهلی در ضربه زدن به طرز وحشیانه ای آشکار شد. پارث جیندال، رئیس و یکی از مالکان فرانچایز، در توییتر سخنان خود را کوتاه نکرد و از batsmen های تیم به دلیل “نیت” آنها انتقاد کرد.

جیندال در یک توئیت، “نیت” مهاجمان در این فصل را زیر سوال برد، اما حاضر نشد ایمان خود را به تیم از دست بدهد.

“3 بازی 3 باخت – دیدن @DelhiCapitals بسیار سخت است – نیت کافی با خفاش و عدم اجرا در برخی مناطق زمین – ما به این دسته ایمان داریم – بیایید دوباره جمع شویم و از روز سه شنبه تازه شروع کنیم – من به این تیم اعتقاد دارم او در سایت میکروبلاگینگ نوشت: بیا دهلی!

پس از بازی، دیوید وارنر، کاپیتان دهلی کپیتالز اعتراف کرد که تیم باید شروع خوبی داشته باشد، به خصوص اگر در مجموع 200 نفر را تعقیب کنند.

“اگر دنبال 200 هستید، باید خوب شروع کنید. نمی توانید اعتبار را از ترنت بولت بگیرید. او واقعاً خوب بود. این فقط در مورد استفاده از مهارت های شماست. ما دیشب چند ضربه تند داشتیم. ما هستیم. متخصصین.

وارنر پس از سومین شکست متوالی دهلی نیز انتقادهای زیادی را به دنبال داشت. ویرندر سهواگ، بازیکن سابق هند و پایتخت دهلی، از استرالیایی خواسته است تا نرخ ضربه خود را بهبود بخشد یا “دوباره در IPL بازی نکند”.

موضوعات مطرح شده در این مقاله