ویرندر سهواگ پریتوی شاو را به یاد می آورد، شوبمن گیل که در مورد کریکت با او صحبت نمی کرد، این توصیه را می کند.

عکس فایل Shubman Gill و Prithvi Shaw.© BCCI

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هندی، پیشنهادی را برای کریکت‌بازان جوان به اشتراک گذاشت و حادثه پریتوی شاو و شوبمن گیل را به یاد آورد. اسطوره کریکت یک بار با هر دو بازیکن یک شوت تبلیغاتی انجام داد و آنها حدود شش ساعت در مجموعه ماندند. با این حال، سهواق به یاد می آورد که هیچ یک از بازیکنان برای بحث در مورد کریکت به او نزدیک نشدند. وی گفت: اگر جوانان نیاز به نظرات بازیکنان بزرگ یا اسطوره ای دارند، خودشان تلاش کنند.

او (پریتوی شاو) با من مشغول فیلمبرداری تبلیغاتی بود. او در مورد کریکت با من صحبت نکرد. 6 ساعت آنجا بودیم. شوبمن گیل نیز آنجا بود. کسی با من صحبت نکرد اگر می‌خواهید با کسی صحبت کنید، باید به او نزدیک شوید.»

سهواگ با یادآوری یک حادثه در سال‌های 2003-2004، چگونگی تلاش خود را برای صحبت با بازیکن افسانه‌ای هندی، سونیل گاواسکار، درباره کریکت بازگو کرد.

زمانی که در تیم جدید بودم، می‌خواستم با سانی بای (گاواسکار) صحبت کنم، بنابراین به جان رایت گفتم که من هنوز یک بازیکن جدید هستم، نمی‌دانم سانی گاواسکار جی با من ملاقات خواهد کرد یا خیر، اما باید ترتیب این جلسه را بدهی.” بنابراین رایت در سال 2003-2004 یک شام برای من ترتیب داد و من نیز گفتم که شریک افتتاحیه من آکاش چوپرا نیز خواهد آمد تا بتوانیم در مورد ضربه زدن صحبت کنیم. بنابراین او آمد و با ما شام خورد. او نظر خود را ارائه کرد و ما گفتگوی طولانی داشتیم و ما برای آن گفتگو پاداش گرفتیم.”

مطالب پیشنهادی  تندولکار، لارا توسط گیتس در زمین کریکت سیدنی تجلیل شد

بنابراین شما باید این تلاش را انجام دهید. سونیل گاواسکار هیچ تلاشی برای صحبت با سهواگ یا چوپرا نمی کند. باید از او درخواست کنید.» او افزود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله