ویرات کهلی پس از «بدون دست دادن» سوراو گانگولی را در اینستاگرام آنفالو کرد.

به نظر می رسد پیچ ​​و تاب در تاریخ که شامل ویرات کهلی و سوراو گانگولی می شود پایانی ندارد. پس از مسابقه اخیر IPL 2023 بین پایتخت دهلی، جایی که گانگولی کاپیتان سابق هند به عنوان “مدیر کریکت” خدمت می کند، و رویال چلنجرز بنگلور ویرات کوهلی، چندین تصویر در رسانه های اجتماعی منتشر شد که منجر به شبکه های کاربران رسانه های اجتماعی شد که این دو ممکن است اشاره کنند. از یکدیگر دوری کنند با این حال، هیچ واکنش رسمی از طرفین در رابطه با حدس و گمان هایی که از زمان انتشار تصاویر منتشر شده است، وجود ندارد. در یک ویدیو، در حالی که بازیکنان و کارکنان هر دو تیم برای دست دادن متداول پس از بازی صف می‌کشند، گانگولی در حال پریدن از صف در حالی که مربی دی سی، ریکی پونتینگ با ویرات کوهلی صحبت می‌کند، دیده می‌شود.

برخی از کاربران توییتر احساس کردند که این دو به عمد از یکدیگر دوری می کنند.

سپس دو ویدیوی دیگر در اینترنت منتشر شد که در آنها گفته می شود کهلی به گانگولی نگاه می کند.

گانگولی و کوهلی تاریخچه ای دارند. زمانی که گانگولی رئیس BCCI بود، کوهلی کاپیتانی خود را در تیم کریکت هند از دست داد. بنا به گزارش ها، این می تواند دلیل اصطکاک بین این دو باشد. با این حال، هیچ گاه واکنش رسمی از سوی کریکت بازان در این زمینه دریافت نشد.

اکنون مشخص شده است که این دو دیگر یکدیگر را در اینستاگرام دنبال نمی کنند. پس از گزارش هایی مبنی بر آنفالو شدن گانگولی در اینستاگرام پس از بازی IPL، اکنون مشخص شده است که گانگولی نیز در حال آنفالو کردن کهلی است.

سوراو گانگولی بیش از سه میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و 106 نفر را دنبال می کند. در صورتی که هیچ کدام در بین آنها وجود ندارد. از طرفی کهلی بیش از 246 میلیون فالوور اینستاگرام دارد و 276 نفر را دنبال می کند. گنگولی در میان آنها نیست.

c3bdg97
sgb7roo

موضوعات مطرح شده در این مقاله