ویدئویی از MS Dhoni عصبانی که روی سطح هم تیمی CSK فریاد می‌زند. توییتر پاسخ می دهد

ویدئویی از MS Dhoni عصبانی که روی سطح هم تیمی CSK فریاد می‌زند.  توییتر پاسخ می دهد

MS Dhoni در طول بازی IPL در برابر RCB بر سر هم تیمی CSK فریاد می زند.© توییتر

MS Dhoni به دلیل رفتار آرام و متین خود حتی در سخت ترین موقعیت ها به عنوان “کاپیتان کول” شناخته می شود. در هر مرحله از مسابقه، بازیکن به ندرت به حریفان یا حتی هم تیمی‌هایش ایده می‌دهد که در درون او چه می‌گذرد، و چهره‌ی بی‌ظاهر کار را برای کاپیتان افسانه‌ای انجام می‌دهد. اما همیشه هم به این صورت نیست. حتی «کاپیتان کول» هم گاهی عصبانی می شود و با توجه به اینکه این اتفاق نادر است، این مناسبت همیشه در فضای مجازی پخش می شود.

ویدئویی از Dhoni که در آن بازیکن چنای سوپر کینگز در جریان بازی IPL مقابل رویال چلنجرز بنگلور بر سر هم تیمی خود فریاد می زند، در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

اینجا را ببین:

یکی از طرفداران نوشت: «به ندرت او را عصبانی می دیدم. دیگری نوشت: «طلا عصبانیتش را نشان می دهد، رفتار بد کاپیتان، جادجا باید کاپیتان باشد».

نظری در این ویدیو می گوید: «او مرا به یاد معلمان مدرسه می اندازد.

تحت هدایت MS Dhoni، CSK با اعتماد به نفس بالایی بازی می کند. آنها تاکنون از 7 بازی 5 برد را کسب کرده اند و از نظر امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

در حالی که گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه این آخرین فصل دونی در لیگ برتر فوتبال است، وجود دارد، با اینکه خود این بازیکن 41 ساله می‌گوید این «آخرین مرحله» دوران حرفه‌ای اوست، کاپیتان قهرمان جام جهانی زیرکانه عمل می‌کند. او بازیکنان جوانی مانند توشار دشپنده و ماهیش تکشانا را به خوبی هدایت کرد، در حالی که پیشکسوتانی مانند آجینکیا راهانه با هدایت او با انرژی تازه ای بازی کردند.

طبع آرام و خونسرد بازیکن گل به هم تیمی هایش نفوذ کرد که در موقعیتی پرتنش هیچ اعصابی از خود نشان ندادند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله