“وقتی رینکو سینگ آنجاست…”: کرونال پاندیا، نیتیش رانا تاثیر ستاره KKR در IPL 2023 را بررسی می کنند.

رینکو سینگ تقریباً یک برد دیگر برای KKR به دست آورد© BCCI/Sportzpics

کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز، کرونال پاندیا، روز شنبه از روحیه جنگندگی تیمش در برد هیجان‌انگیز یک‌رانش مقابل Kolkata Knight Riders که آن‌ها را به پلی آف IPL برد، تمجید کرد. KL Rahul کاپیتان معمولی LSG در اوایل این ماه پس از آسیب دیدگی ران پای راست خود در بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور از مسابقات حذف شد. به کرونال کاپیتانی داده شد و او کار چشمگیری انجام داد و تیم را به پلی آف رساند.

او در مراسم ارائه پس از بازی گفت: اولین واکنش رضایت است.

“آنها در یک مرحله 61/1 بودند، اما من قبلاً آن را دیده بودم، که در این سطح 2-3 اورهای فشرده و ما در بازی هستیم. و همچنین برای اسپینرها چنگ زدن وجود داشت.” کرونال از توانایی‌های رینکو سینگ، دست‌گرم چپ KKR، در هیبت بود.

او گفت: “رینکو امسال خاص بوده است، در هر بازی وقتی او آنجا است، نمی توان آرام گرفت.” او امروز دوباره آن را نشان داد، اما در هنگام بولینگ برای اجرای برنامه‌های ما شرایطی با فشار بالا است.

نیتیش رانا، کاپیتان ناامید کننده KKR، پس از آموختن از یک بازی ناامیدکننده در سال جاری، امیدوار است که فصل آینده قوی‌تر بازگردد. او گفت: “نتیجه به نفع ما نبود، اما نکات مثبت زیادی از فصل وجود دارد. امیدوارم به عنوان تیمی بهتر برگردیم.”

شما باید پیاپی پیروز شوید و من احساس بدی دارم چون فرصت هایی داشتیم که بازی ها را تعطیل کنیم.” نیتیش همچنین از عملکرد رینکا تمجید کرد.

مطالب پیشنهادی  "خبر عالی برای تیم هند": سرمربی سابق چتشوار پوجارا در آستانه فینال WTC

«مثل اینکه تمام 14 بار وقتی میکروفون را بعد از مسابقه نگه داشتم به رینک گفتم! واقعا کلمه ای برای توصیفش ندارم. اگر او بتواند در این شرایط چنین ضربه ای بزند، پس می تواند هر کاری انجام دهد. .

موضوعات مطرح شده در این مقاله