“مثل مایکل بیوان و مایکل هاسی…” اضافه شدن بزرگ افسانه استرالیا برای رینکو سینگ پس از قهرمانی IPL 2023

رینکو در بازی مقابل LSG تنها با 33 توپ، 67 گل شکست ناپذیر به ثمر رساند، اما KKR با یک ران کوتاه آمد.© BCCI/IPL

تام مودی، بازیکن سابق استرالیایی، که تحت تاثیر شخصیت او در موقعیت‌های فشار قرار گرفته بود، گفت که هند قطعا باید به رینکو سینگ، بت‌باز کلکته نایت سواران (KKR) برای نقش پایانی در آینده نگاه کند. علیرغم یک فصل بی نظیر برای KKR، فرم مارکت بزرگترین علامت مثبت برای قهرمانان دو دوره بوده است. رینکو در 14 مسابقه قهرمانی، 474 دوش با میانگین 59.25 به ثمر رساند. او چهار گل پنجاه را با امتیاز 149.5 به ثمر رساند. در روز شنبه، رینکو تنها با 33 توپ، 67 گل شکست ناپذیر به ثمر رساند، اما KKR با یک ران کوتاه آمد.

اکنون ما با اطمینان می دانیم که او یک تمام کننده است که هند باید به فکر حضور در جام جهانی باشد. او خلق و خو، مهارت و سازگاری فوق العاده ای با خفاش نشان داده است. بدون شک، از آنجایی که او بازی را در اختیار دارد، بنای محکمی برای نام خود دارد. میانگین نزدیک به 60 نفر در کریکت درجه یک. یکی از تأثیرگذارترین چیزها خلق و خوی او است و بهترین بازیکنان تمام کننده معمولاً ذهن های حساب شده ای دارند اما همچنین ذهن های بسیار آرامی دارند که تحت فشار هستند و به نظر می رسد که او این را دارد.”

مودی همچنین شخصیت رینکو را با شخصیت هایی مانند مایکل بیوان و مایکل هاسی مقایسه کرد.

«ببین، من شخصاً او را نمی‌شناسم، من هرگز با او کار نکرده‌ام، اما فقط به عنوان یک ناظر و یک طرفدار، به آن نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم این مرد آن را جمع کرده است. او همه چیز را تحت کنترل دارد. و من قبلاً آن را در بازیکنانی مانند مایکل بیون دیده‌ام، که با آنها کمی کریکت بازی کرده‌ام. در 50 اوور کریکت، او آن کیفیتی را داشت که فکر می‌کنید بازی‌ها از او دور می‌شوند، اما او آن را تحت کنترل کامل نگه می‌دارد. مایک هاسی جدیدتر از مایکل بیوان است. به نظر می رسد آنها می دانند که چگونه بازی را خیلی آرام و بی سر و صدا به پایان برسانند.”