“ما دیوانه ایم…”: بزرگترین تعریف هاردیک پاندیا از ستاره سابق هند که به او در موفقیت در گجرات تایتانز کمک کرد.

تصویر فایل کاپیتان جی تی هاردیک پاندیا© BCCI/IPL

به عنوان کاپیتان گجرات تایتان ها، هاردیک پاندیا نیرویی قابل محاسبه بوده است. پاندیا با رهبری تیم در اولین IPL تاریخ در سال 2022، تیمش را با عالی به عنوان قهرمانی رساند. همچنین در IPL 2023، GT یکی از بهترین تیم هایی بود که مرتباً برای کسب مقام اول مبارزه می کرد. پاندیا قبل از بازی مقابل کلکته نایت رایدرز نشان داد که چگونه کاپیتان GT شد. یکی از افرادی که نقش مهمی در رشد من داشته است، اشو بای (آشیش نهرا – مربی GT) است. ما دیوانه ایم. ما افراد کمی متفاوت هستیم، اما معنای بازی یکی است. او به خوبی من را راهنمایی کرد.

سونیل گاواسکار، بازیکن سابق کریکت هندی، از نحوه مدیریت هاردیک تایتان های گجرات بسیار تحت تاثیر قرار گرفته است. علیرغم از دست دادن تیم در برخی از رویارویی‌های نزدیک که منجر به تضعیف روحیه هم تیمی‌ها می‌شود، قهرمان هندی همه‌جانبه با الگوبرداری به GT کمک کرد تا به مسیرهای پیروزی بازگردد.

گاواسکار با ستایش از بازیکن کریکت بارودا به خاطر ویژگی های رهبری الهام بخشش، گفت که هاردیک با کاپیتانی خود میراث ماندگاری در TATA IPL به جا می گذارد.

گاواسکار که در Star Sports Cricket Live صحبت می کرد، گفت: “گاهی اوقات کاپیتان ها سعی می کنند هویت خود و تیم را یکسان نگه دارند. شخصیت کاپیتان و تیم ممکن است متفاوت باشد. هاردیک سعی نمی کند شخصیت خود را به تیم تحمیل کند. . این کاری است که هاردیک با GT انجام می دهد. این میراث او به عنوان کاپیتان خواهد بود. او در رویکرد خود به عنوان کاپیتان بسیار شبیه به ام اس ثونی است و ویژگی های خوبی را از کاپیتان سابق خود در هند دریافت کرده است.”