مایانک آگروال پس از عبور از 1 میلیون مشترک اینستاگرام “سرشار” شده است

مایانکا آگاروال

مایانک آگاروال اولین بار در جریان آزمایشات در آخرین تور هند در استرالیا در 19-2018 برگزار شد.© BCCI / IPL


مایانک آگروال از یک میلیون فالوور در اینستاگرام عبور کرد و به لطف طرفداران و دنبال کنندگانش در بستر شبکه های اجتماعی در صفحه خود پست گذاشت. آگاروال در تیتر نوشت: “یک M.1 M بیش از حد زیاد است. فروتن. سپاسگزار. از حمایت شما متشکرم.” بتسمن 29 ساله از زمان اولین تست بین المللی خود در تست بوکس 2018 در مسابقات کریکت ملبورن برابر استرالیا در سال 2018 ، 11 آزمایش و سه تیم بین المللی یک روزه را انجام داده است. وی 974 تست آزمایشی را با امتیاز 57.29 به دست آورد. با سه قرن و دو قرن دو برابر.

بوق تجاری

آگاروال در لیگ برتر هند (IPL) 2020 برای پادشاهان XI در پنجاب بازی کرد و به عنوان دومین گلزن برتر تیم خود به پایان رسید – 424 مسابقه از 11 مسابقه در یک قرن و دو و نیم قرن.

وی پس از هم تیمی خود در کارناتاکا و کاپیتان تیم Kings XI KL Rahul دوم بود که پیروزی نارنجی را به دست آورد و با 670 دوش در 55.83 با یک قرن و پنج قرن بهترین گلزن IPL 2020 شد.

Agarwal و Rahul هم بخشی از تیم های آزمایشی و انفرادی هند برای تور استرالیا هستند که قرار است در تاریخ 27 نوامبر با اولین ODI در سیدنی آغاز شود.

هند از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 سه آزمایش ODI ، سه T20I و چهار آزمایش را انجام خواهد داد.

در حالی که راهول در ODI و T20I به عنوان دروازه بان منصوب می شود ، ممکن است مجبور باشد در آزمون ها حداقل در اولین آزمون در آدلاید جای خود را به آگاروال بدهد.

بالا رفته

کاپیتان هندی ویرات کولی پس از اولین آزمون مرخصی والدین را دریافت کرد. او به همراه همسرش بازیگر آنوشکا شارما به خانه باز خواهد گشت ، زیرا آنها در انتظار اولین فرزندشان هستند.

مکان خالی شده توسط کوهلی در شماره 4 پس از آن می تواند توسط راهول استفاده شود ، که پس از تسلیم شدن در آخرین تور هند در استرالیا در 19-2018 به آزمون بازگشت.

مباحث ذکر شده در این مقاله