ماموت رینکو سینگ با ارتفاع 110 متری به سمت نوین الحق طرفدارانی در حیرت دارد. نگاه کن

ضربات مبارزه‌ای رینکو سینگ با 67 ران کافی نبود زیرا غول‌های لاکنو سوپر غول‌ها با یک ران باریک کلکته نایت رایدر را در یک مسابقه هیجان‌انگیز مطلق در باغ‌های ادن شکست دادند. رینکو که در این فصل چندین تعقیب و گریز قهرمانانه برای نایت رایدرها ایجاد کرده است، روز شنبه تقریباً یک تعقیب و گریز دیگر را انجام داد. رینکو قصد خود را در مرحله آخر بازی به وضوح بیان کرد، به خصوص زمانی که او یک ضربه ماموت 110 متر شش در برابر نوین الحق پیسر LSG زد تا نیم قرن خود را مطرح کند.

هواداران با دیدن اعتصاب وحشتناک بازار شوکه شدند. اما در نهایت کافی نبود.

در حالی که این برد باعث شد LSG در پلی آف حضور داشته باشد، باخت به KKR به مبارزات IPL 2023 آنها پایان داد.

در تعقیب 177، KKR به یک چرخش رفت و ونکاتش ایر در اور اول یک دو چهار و شش ضربه از محسن خان زد. سپس جیسون روی به سراغ نوین الحق رفت و چند تا چهار و شش تاول زده را شکست تا بعد از اوور دوم دوباره به عدد 15 برسد. سپس کرونال وارد حمله شد و یک بولینگ خوب به پایان رساند و تنها شش ران را واگذار کرد. این زوج 9 ران از K Gautam گرفتند و سپس روی در حمله با Krunal با زدن سه ضربه چهار متوالی به 14 ران رسید.

گاوتام سرانجام برای LSG به موفقیت رسید زیرا اییر (24 امتیاز از 15) در پوشش اضافی گرفتار شد زیرا KKR در پایان پاورپلی به 61/1 رسید. راوی بیشونی پس از آن به موفقیت دیگری دست یافت که کاپیتان نیتیش رانا در یک پوشش اضافی از لبه جلویی صدمین ویکت T20 خود گرفتار شد. KKR یکی دیگر را متوالی از دست داد زیرا Krunal روی (45 off 28) را از دست داد تا به میهمانان کمک کند راه خود را به بازی بازگردند.

LSG با دقت و انضباط ضربه زد و همه چیز را محکم نگه داشت. فشار به ویکت منتهی شد زیرا رحمان الله گورباز شوت بزرگی را زد اما به یک لبه بیرونی رسید تا از یاش تاکور بازیکن اعتصابی بیرون بزند، جایی که بیشنوی یک بازی شعبده بازی گرفت. تاکور یک بولینگ فوق‌العاده انجام داد و فقط سه مورد را هدیه داد.

ناوین یک اوور دیگر را به خوبی انجام داد و تنها 6 توپ را واگذار کرد زیرا معادله با 30 توپ به عدد 63 رسید. راسل سعی کرد با شکست دادن شش های متوالی بیشنوی به امتیاز اضافه کند، اما اسپینر LSG برای توپ بعدی به عقب برگشت تا راسل را از کنده خارج کند. این یک بازی بسیار خوب دیگر برای LSG بود که تنها هفت دوش در کنار ویکت بزرگ راسل داشت.

با 56 امتیاز لازم از 24، نوین یک گل دیگر را به پایان رساند و تنها 5 امتیاز را واگذار کرد. رینکو سینگ در نهایت فشار را با تکان دادن یکی روی پای مربعی عمیق به عقب به مدت شش کاهش داد. اما یاش تاکور زمانی که شاردول تاکور را از روی یک توپ کوتاه گرفتار کرد، به عقب برگشت تا شاردول تاکور را اخراج کند. زمانی که سونیل نارین تلاش کرد برای یک ثانیه پرمخاطره فرار کند، KKR یکی دیگر را از دست داد.

یاش بازگشت قابل توجهی را انجام داد و تنها 4 ران به غیر از 6 رینکو واگذار کرد. با 41 توپ مورد نیاز 12 توپ، رینکو سینگ سه توپ را پشت سر هم زد، یکی از لبه بیرونی، یکی از وسط آف از طریق پوشش اضافی روی ناوین و دیگری از طریق مرد سوم کوتاه قد. او سپس به سمت یک دو پر خطر از توپ بعدی مسابقه داد تا معادله را به 27 از 8 کاهش دهد. او توپ بعدی را بر روی پای مربعی عمیق برای یک توپ 110 متری کوبید تا پنجاه توپ خود را با 27 توپ بالا بیاورد. او تاب خورد و آخرین را از دست داد، زیرا 20 دوش از اوور خارج شد.

کرونال در صورت نیاز توپ را به یاش تاکور باتشکار داد و در 21 بازی از روی شش بازی. Vaibhav Arora اولین توپ را در زمین به رینکو زد. یاش بعدی کاسه ای پهن کرد و به آن WIDE می گفتند. توپ بعدی سریع و کوتاه بود و راینک در حالی که توپ قبل از اینکه بتواند ضربه خود را بزند، کلاه خود را قطع کرد، از بازی خارج شد. نفر بعدی در چین بود و رینکو بالابر خود را به سمت عمق میانی ویکت هدایت کرد. او یک تک نگرفت. بعدی پهن بود.

رانکو سینگ که به 18 از 3 نیاز داشت، آن را به سکوهای عمیق در وسط ویکت کوبید تا به معجزه دیگری امیدوار شود. با 12 مورد نیاز از 2، یاش آن را بسیار پر کرد و رینکو از پوشش اضافی فقط برای 4 شکست. در حالی که 8 از 1 مورد نیاز بود، رینکو ضربه شدیدی به جایی زد که بازیکن زمین او را به مدت 6 از روی طناب عقب انداخت، زیرا تیم میزبان یک بازگشت فوق العاده را برای دو ران از دست داد.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله