لیگ برتر: وقتی “اورتون” “فولام” را شکست داد ، دومینیک کالورت-لوین در “دبل”


دومینیک کالورت-لوین فقط 42 ثانیه بعد گلزنی کرد که اورتون با پیروزی 3-2 برابر فولام و لیورپول که دچار مصدومیت شده بودند ، شکست خود را به پایان برد و خود را برای یک دیدار حساس با لستر در روز یکشنبه آماده کرد. Calvert-Levin از فرم خوبی برخوردار بود تا تیم Carlo Ancelotti را در Craven Cottage برای یک دقیقه جلو بیندازد. بابی دکارد رید برای فولام گل تساوی را به ثمر رساند ، اما مهاجم انگلیس ، کالورت لوین ، دوباره گلزنی کرد و عبدالله دوکور قبل از وقت استراحت ، سومین اورتون را به دست آورد. روبن لوفتوس-چیک در نیمه دوم اختلافات را کاهش داد اما اورتون برای اولین بار در 5 بازی لیگ برنده شد. بعد از اینکه یک سری باخت در سه بازی پیشنهاداتشان را برای پایان چهار تیم برتر خراب کرد ، اورتون به رده ششم صعود کرد.

بوق تجاری

اورتون پس از سه بازی محرومیت با بازگشت ریچاردسون همراه شد ، در این فصل تیم آنچلوتی پیروز نشد وقتی مهاجم برزیلی کالورت لوین و جیمز رودریگز با هم شروع کردند.

“اورتون” که با انرژی بازیابی سه تهاجمی متعهد بود ، شروع بسیار خوبی داشت.

دکارد-رید توپ را پاس داد و ریچاردسون قبل از زدن پاس کم به منطقه فولام پیش رفت.

Tosin Adarabio سعی کرد یک تلاش برای پاک کردن داشته باشد ، و Calvert-Levin برای 12 امین گل فصل خود جمع شد.

فولام در دقیقه 15 بازی را به تساوی کشاند که پاس تام کارنی دکارد رید را به ثمر رساند و او از دور مینا ضعیف شد و با یک گل سرد از کنار جوردن پیکفورد عبور کرد.

اما هنگامی که کالورت لوین در دقیقه 29 دوباره به گل رسید ، اورتون پاسخ داد.

دوش چشمگیر الکس ایووبی دفاع فولام را گشود و جیمز لوکاس دینگ را پیدا کرد که صلیب وی کالورت-لوین را برای یک کلینیک نمای نزدیک پیدا کرد.

دفاع بی قید و شرط فولام تمام انگیزه ای بود که اورتون برای ادامه حرکت به جلو نیاز داشت و آنها در دقیقه 35 دوباره به گل رسیدند.

خربزه زمان و مکان برای عبور از سمت چپ داشت ، و تحویل او توسط دوکور انجام شد ، زیرا وقتی از Areola عبور می کرد تحت فشار نبود.

فولام در دقیقه 68 که بن گادفری با سفر به روبن لوفتوس-چیک یک پنالتی را تبدیل به دروازه کرد ، شانس بازگشت به بازی را از دست داد.

آدمولا لوکمان در بازی قبلی فولام در برابر وستهم از زمین دور نشد ، بنابراین ایوان کاوالیرا پا به میدان گذاشت اما وقتی ضربه را زد از جناحین لیز خورد و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

لوفتوس چیک در دقیقه 70 وقتی با ضربه لوکمان به پاس مینا برخورد کرد ، روحیه فولام را بالا برد.

“فولام” پس از سومین شکست در چهار بازی ، یک مکان بالاتر از منطقه سقوط باقی مانده است.

یک فرصت بزرگ

بازی روز در آنفیلد است ، جایی که لستر جایگزین تاتنهام در بالای جدول خواهد شد ، اگر بتواند قهرمان لیورپول را که با پیروزی به مقام دوم صعود می کند ، شکست دهد.

منابع دفاعی لیورپول که از آسیب دیدگی طولانی مدت ویرجیل ون دایک شوکه شده بودند ، در یک وقفه بین المللی با جو گومز که تا پایان فصل منتفی بود ، منابع دفاعی لیورپول بیشتر از بین رفت.

ترنت الكساندر-آرنولد دو هفته دیگر باقی مانده است و جوردن هندرسون پس از دریافت تنش عضلانی هنگام انجام وظایف بین المللی ، در مورد آسیب دیدگی تردید ایجاد می كند.

محمد صلاح بهترین گلزن نیز بعد از اینکه در یک آزمایش مثبت در مصر قرار گرفت غایب است.

یک فرصت عظیم برای سرمربی سابق لیورپول ، برندن راجرز ، وجود دارد تا اولین فردی باشد که تیم مهمان را از آنجایی که از فاکس سوم برای مصدومیت فاکس سوم ، به پیروزی در لیگ در آنفیلد رسیده است ، از آنجایی که از آوریل 2017 به پیروزی رسیده است.

بالا رفته

استعفای جیمی واردی از وظیفه در انگلیس به این معنی است که بهترین گلزن لستر دو هفته مرخصی داشت ، در حالی که راجرز می توانست مدافعان ریکاردو پریرا و تیموتی کاستان را پس از مصدومیت بدست آورد.

در سایر بازی های روز یکشنبه ، “شفیلد یونایتد” به مصاف “وستهام” و “لیدز” – “آرسنال” می رود.

مباحث ذکر شده در این مقاله