لیگ برتر هند ، فینال ها ، میشیگان و مسابقات مهم: هاردیک پاندیا و کاگیسا ربادا

IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، فینال ، MI مقابل DC مسابقات اصلی: Hardyk Pandya و Kagisa Rabada

IPL 2020 Final: Kagisa Rabada صاحب کلاه بنفش با 29 ویکت به نام خود است.© BCCI / IPL


اگر روز سه شنبه در فینال IPL 2020 در دبی ، سرخپوستان بمبئی در فینال IPL 2020 میزبان پایتخت دهلی باشند ، شکی نیست که قسمت بالای دهلی اجرا خواهد شد ، و هر دو طرف در چند فریم اول سلاح های بزرگ را به کار می گیرند. اما همانطور که در بسیاری از مسابقات قبلی ، به ویژه با MI ، دیده شده است ، تفاوت در نحوه کار آنها در 3-4 فریم آخر است. آخرین باری که دو طرف دیدار می کردند – در مسابقه مقدماتی 1 – دی سی مسئولیت امور را بر عهده داشت تا اینکه هاردیک پاندیا وارد میدان شد و بس. او سالن بولینگ را خراب کرد و MI را در فینال با یک گالوپ قرار داد. هاردیک حمله دیرهنگام را بر عهده خواهد داشت و این به بازیکنان اصلی DC ، حداقل Kagis Rabadze داده خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز مانند بازی قبلی از کنترل خارج نمی شود.

بوق تجاری

به مقدماتی 1 نگاهی بیندازید. در یک لحظه MI سوریاکومار یدوف و کی روش پولارد را از دست داد و فقط یک بار اضافه کرد و دی سی امیدوار بود که حمله را محدود کند.

اما هاردیک پندی ایده های دیگری داشت. او 37 ، نه فقط 14 زایمان با پنج شش نفر (اعتصاب 264.28) را ناک اوت کرد و مسابقه در واقع تمام شده بود.

بنابراین او شخصی خواهد بود که بر DC نظارت خواهد کرد و Rabada ، رهبر Purple Cap ، وظیفه خود را حل خواهد کرد.

هاردی پاندا لازم نبود خیلی زود برای IM ، چنین عمقی ضرب و شتم کند. اما در مسابقاتی که باید به آنها بپردازد ، پاندا 278 دوش با پنج ماشین غیر اتومبیل و ضربات هیجان انگیز 182.39 به دست آورد.

بالا رفته

ربادا با چهار گل در مقابل “SunRisers” در حیدرآباد از 16 مسابقه 29 لیگ به او می دهد و امیدوار است که اقتصاد 8.23 ​​در فینال نگران کننده نباشد.

اما هاردیک پندی می تواند دوباره افکار متفاوتی داشته باشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله