قهرمانی در بوندسلیگا برای جود بلینگهام از دورتموند “همه چیز” است

جود بلینگهام در بوروسیا دورتموند گلزنی کرد© AFP

جود بلینگهام، هافبک بوروسیا دورتموند، پس از اینکه تیمش با پیروزی 4-0 خانگی مقابل آینتراخت فرانکفورت در روز شنبه به صدر جدول رسید، گفت: پیروزی در بوندسلیگا “همه چیز” خواهد بود. پیش از این، شکست 3-1 بایرن مونیخ مقابل ماینس به این معنی بود که دورتموند می‌دانست که می‌تواند با پیروزی مقابل فرانکفورت از باواریایی‌ها پیشی بگیرد، در حالی که 5 بازی لیگ باقی مانده تا پایان فصل. بلینگهام 19 ساله اولین گل دورتموند را در یک پیروزی برتر به ثمر رساند که دانیل مولن دو گل و متس هوملز کهنه کار گل دیگر را به ثمر رساند.

بازیساز انگلیسی از زمانی که در 17 سالگی از بیرمنگام در سال 2017 آمد، با دورتموند قهرمان جام حذفی آلمان شد.

بلینگهام پس از بازی به تلویزیون آلمان گفت: “راستش همه چیز را بخواهید. برای من همه چیز خواهد بود.”

من نمی خواهم از خودم جلو بزنم و زیاد در مورد آن صحبت کنم تا در نهایت احساس کنم قبلاً برنده شده ام زیرا پنج بازی واقعاً سخت در پیش دارم.

اما خیلی بزرگ است، من بیش از هر چیزی دوست دارم با این باشگاه قهرمان لیگ بعد از هر چیزی که به من داده است.

من مطلقاً برای انجام آن تلاش خواهم کرد.»

دورتموند آخرین بار در فصل 12-2011 تحت هدایت یورگن کلوپ این عنوان را کسب کرد، در حالی که بایرن در هر یک از ده سال پس از آن این عنوان را به دست آورده است.

علیرغم اینکه بلینگهام تا سال 2025 قرارداد داشت، در تابستان به شدت با رئال مادرید، چلسی و منچسترسیتی در میان خواستگاران مورد نظر قرار گرفت.

مطالب پیشنهادی  نیوزیلند و هند غربی ، آزمون اول: کین ویلیامسون با تصمیم گیری در مورد جام هند ، غرب یونجه یونجه درست می کند

بلینگهام در این فصل 11 گل و 7 پاس گل در 39 بازی در تمامی رقابت ها به ثبت رسانده است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله