قالیشویی در پل رومی

قالیشویی در پل رومی

قالیشویی در پل رومی

قالیشویی در پل رومی – پل رومی محله ای در شمال تهران و منطقه شمیران است. این پل بر روی رودخانه دربند و در تقاطع شریعتی به بلوار صبا قرار دارد. این پل دسترسی بین دو محله قیطریه و الهیه را به یکدیگر آسان می کند.
این پل برگرفته از پلی در شهر دزفول بوده که در دوره ساسانیان توسط نیروهای رومی ساخته شده و از گذشته پل رومی خوانده می شود.

پل رومی
پل رومی

قالیشویی در پل رومی – قالیشویی امیران

قالیشویی امیران به عنوان یکی از مجهز ترین قالیشویی های تهران با استفاده از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، کلیه خدمات قالیشویی را به شهروندان ساکن در محدود پل رومی می دهد. قالیشویی امیران با پوشش محدوده و نقاط پل رومی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر میبرد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد.

قالیشویی در پل رومی – قالیشویی امیران با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان سعی در ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت به همه همشهریان ساکن در تمامی نقاط تهران را دارد.

خدمات قالیشویی امیران ویژه ساکنین پل رومی

از خدمات ارائه شده توسط قالیشویی امیران شعبه پل رومی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • شستشوی فرش: قالیشویی امیران فرش های شما را با استفاده از مواد کاملاً گیاهی جهت حفظ سلامت فرش شما شسته تا کوچک ترین آسیبی به فرش شما وارد نشود. شستشوی فرش های شما توسط مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های قالیشویی صورت گرفته تا علاوه بر تمیز شدن فرش شما همانند روز اول، کوچکترین آسیبی به فرش شما وارد نشود. ما انواع فرش شامل: فرش دستبافت، فرش ماشینی، ابریشم، گل ابریشم و … را به راحتی میشوریم.
  • رفوگری و ترمیم فرش: آسیب دیدن فرش اتفاقی است که ممکن است برای هر کدام از ما رخ دهد که البته ترس را به جان ما می اندازد، تعمیر و رفوگری فرش اگر به درستی انجام نشود منجر به صدمه دیدن فرش شده و در برخی مواقع این صدمات غیر قابل جبران می باشند. قالیشویی امیران با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب فرش های شما را همچون روز اول تعمیر کرده و به شما تحویل می دهد.
  • خشکشویی مبلمان و موکت: خشکشویی توسط بهترین دستگاه های خشکشویی انجام می شود.

جهت بهره مندی از خدمات ما می توانید با شماره زیر تماس گرفته تا علاوه بر ثبت سفارش همکاران ما شما را به طور کامل و دقیق راهنمایی کنند.

شماره تماس:

۲۶۲۰۵۷۳۰

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

2 × 3 =

تماس