قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه پوشش کلیه نقاط و محله های محدوده مجیدیه – مجیدیه همواره به عنوان یکی از قدیمی ترین محله های شرق تهران به شمار می رود. این شهر از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از سمت غرب به بزرگراه صیاد شیرازی متصل شده است. نام جدید این خیابان استان حسن نیز شناخته می شود با این وجود همچنان ساکنین این منطقه را با نام مجیدیه می شناسند.

قالیشویی امیران بهترین قالیشویی در مجیدیه

قالیشویی امیران مفتخر است اعلام کند به عنوان اولین قالیشویی دارای سرویس حاضر در منطقه مجیدیه فعالیت خود را گسترش داده است، با استفاده از سرویس حاضر در منطقه، پس از ثبت سفارش سرویس های ما در منطقه مجیدیه در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت رسیده و فرش های شما را جمع آوری می کنند.

قالیشویی امیران همواره به عنوان یکی از مدرن ترین قالیشویی تهران، با استفاده از بهترین دستگاه های قالیشویی که شامل دستگاه های شستشوی کاملاً اتوماتیک می باشد، فرش های شما را همراه با بهترین مواد شوینده و گیاهی شسته تا سلامت فرش شما را تضمین می کند.

از خدمات قالیشویی امیران می توان به مواردی همچون: شستشوی انواع فرش، رفوگری و ترمیم فرش، مبل شویی مبلمان و موکت اشاره کرد.

قالیشویی امیران با بهره گیری از پرسنل مجرب و کار آزموده متخصص از بین بردن لکه فرش شماست، در صورتی که می خواهید لکه های فرش را با استفاده از روش های خانگی از بین ببرید کافیست از روش های زیر استفاده کنید تا به راحتی لکه های فرش را از بین ببرید.

جهت بهره مندی از خدمات ما کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.
۸۸۰۶۶۰۴۱

قالیشویی امیران، نامی که میشناسید

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

23 − 18 =

Call Now Buttonتماس