فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB اعتراف کرد: «لایق حضور در پلی آف IPL 2023 نبودم»

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور از عملکرد تیمش در IPL در این فصل انتقاد کرده و گفته است که آنها “یکی از بهترین تیم های این رقابت ها نیستند” و “شایستگی رسیدن به نیمه نهایی را ندارند”. کمپین IPL RCB دوباره زودتر از موعد به پایان رسید زیرا شوبمن گیل به تایتان های گجرات کمک کرد تا روز یکشنبه در بنگالورو برنده شش ویکت شوند. RCB هرگز جام IPL را برنده نشد و این باعث عصبانیت بیشتر فاف شد زیرا علیرغم صدرنشینی در جدول هواداران، تلاش های او بی نتیجه بود.

من بسیار ناامید هستم که فصل ما در اینجا به پایان می رسد. فاف که در این فصل کاپیتان RCB را بر عهده گرفت، گفت: اگر به خودمان نگاه دقیقی بیندازیم، صادق خواهیم بود و می گوییم که یکی از بهترین تیم های این رقابت ها نبودیم.

این بازیکن اهل آفریقای جنوبی گفت: “ما خوش شانس بودیم که در طول فصل واقعاً خوب کار کردیم، اما در کل (و) به عنوان یک تیم، اگر به بازی 15-14 نگاه کنید، احتمالاً به عنوان یک تیم، شایستگی حضور در نیمه نهایی را نداریم. در یک ویدیوی پس از بازی، که توسط RCB در روز دوشنبه منتشر شد، گفت.

یک برد RCB باعث می شد سرخپوستان بمبئی از حضور در پلی آف محروم شوند، اما GT به لطف قهرمانی های گیل، 198 تیم میزبان را با 5 توپ باقی مانده تعقیب کرد.

«این (شکست) هنوز دردناک است. یعنی امشب (یکشنبه) خیلی تلاش کردیم و متاسفانه نشد. با نگاهی به برخی نکات مثبت واقعی در قالب ماکسی (گلن ماکسول) در سال جاری، مشارکتی که بین من و ویرات (کوهلی) داشتیم… مشارکت 50 اجرا در هر بازی، ثبات شگفت‌انگیز بوده است.

فاف افزود: “(پیسیر محمد) سراج کمپین فوق العاده ای داشته است، بنابراین برخی از نکات مثبت بسیار بسیار بالا و برخی از بخش های بازی که در آنها به طور مداوم عالی نبوده ایم، فکر می کنم.”

سرمربی RCB، سانجی بنگر، گفت که خروج زودهنگام تیم، علیرغم برخی عملکردهای برجسته از کهلی، فاف و سراج، دشوار بود.

“واقعاً بسیار ناامید کننده است زیرا عملکردهای فوق العاده ای داشتیم. ما مجبور بودیم چند بازی نزدیک را تمام کنیم و نتوانستیم. ما در گوشه ای بسیار سخت در انتهای بازی قرار داشتیم اما (این) چیزی از بازی کم نمی کند. بچه‌هایی که آماده شدند.” کهلی دو قرن و شش نیم قرن بازی کرد، در حالی که فاف هشت نیم تن به ثمر رساند، اگرچه عملکرد ضعیف متوسط ​​در نهایت به قیمت تمام شد. کریکت در طول مسابقات.

او افزود: “عملکرد تیم… ما واقعاً یک واحد جنگنده بودیم، یک واحد بسیار جذاب در طول مسابقات، فقط بسیار ناامید شدیم که نتوانستیم در مسابقات پیشرفت کنیم.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله