عامل “Dhoni، Kohli، Rohit…” پشت ظهور یاشاسوی جیسوال

Yashaswi Jaiswal سریعترین 50 IPL را در 13 توپ می زند© BCCI/Sportzpics

یاشاسوی جیسوال، اولین بازیکن جوان، با به ثمر رساندن یک ضربه شکست ناپذیر از 98 ران در پیروزی 9 ویکت راجستان رویالز در برابر نایت رایدر کلکته، نمایشی با ضربات پنبه ای را به نمایش گذاشت. جیسوال، که توسط بسیاری به عنوان “چیز بزرگ بعدی” در کریکت هند مورد ستایش قرار می گیرد، به فرآیندها پایبند است و چند قانون اساسی وجود دارد که او هنگام آماده شدن برای یک بازی شدید و پرمخاطره مانند بازی “شدید” مقابل KKR که او از آن پیروی می کند، رعایت می کند. برای مدت طولانی “به یاد خواهد آورد.” در این مسابقه، چپ دست نشان داد که چگونه صحبت های بزرگانی مانند ام اس ثونی، ویرات کوهلی، روهیت شارما و دیگران به او کمک کرد تا بازی خود را بهبود بخشد.

جیسوال که سریعترین نیم قرن IPL را با 13 توپ در مسیر رسیدن به 98 توپ باشکوه خود بدون 47 توپ انجام داد، اکنون 575 دوش در 12 بازی با نرخ ضربه 167 به علاوه به ثمر رسانده است. او فقط یک ران از مجموع 576 ران فعلی Faf du Plessis فاصله دارد. علیرغم پرواز در ارتفاع، بتمن افتتاحیه پاهای خود را روی زمین نگه می دارد زیرا از سوپراستارهایی مانند کوهلی، ثونی و روهیت مشاوره گرفته است.

من همیشه سعی می کنم در منطقه باشم و در جو بمانم. من بازیکنان افسانه ای باتجربه زیادی در اطراف خود دارم. هر زمان که فرصتی پیدا می کنم، با ام اس بای، ویرات (کوهلی) بای، روهیت (شارما) بای، جوس (سامسون) بای، سانجو (سامسون) بای در مورد چگونگی حفظ آرامش و فکر کردن به صحبت ادامه می دهم.

مطالب پیشنهادی  نقص کمیک: خمیر زنده می‌ماند، یک ضربه مطمئن به پایان می‌رسد زیرا Wicketkeeper فراموش می‌کند نشانک‌ها را حذف کند. نگاه کن

من همیشه در تلاش هستم تا بفهمم چه چیزی را می توانم بهبود بخشم و به بازی خود بیاورم، چگونه کنترل کنم… این بازی ابتدا کاملاً ذهنی است و سپس فیزیکی. شما باید خود را در منطقه نگه دارید.» جیسوال در سال 2019 زمانی که در سن 17 سال و 292 روز جوان‌ترین بت‌باز در جهان بود که موفق به گلزنی یک روزه برای این کشور شده است، مورد توجه قرار گرفت.

سپس خانواده سلطنتی 2.4 کرور روپیه روی این نوجوان 17 ساله سرمایه گذاری کردند که 12 برابر قیمت پایه او برای IPL-2020 است. اما او در 23 مسابقه در سه فصل اول خود فقط 350 گل به ثمر رساند قبل از اینکه یک سال شکست را پشت سر بگذارد. او همچنین یک توپ 62-124 را در مقابل هندی های بمبئی در وانکهده به ثمر رساند.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله