“سلام” ام اس دهنی: پیروزی CSK در آخرین توپ مقابل GT برای کسب پنجمین عنوان IPL، توییتر را به آتش کشید.

این یک روز فراموش نشدنی برای همه عاشقان کریکت در سراسر جهان بود زیرا چنای سوپر کینگز در یک بازی هیجان انگیز آخرین توپ گجرات تایتان را شکست داد و پنجمین عنوان IPL خود را در روز دوشنبه به دست آورد. او در بازی فینال بدون باران در احمدآباد گجرات، نتیجه 214 بر 4 را در 20 اور انجام داد. بعداً، با تعقیب 171 در 15 اور (روش DLS)، CSK به 4 گل از آخرین توپ نیاز داشت که راویندرا جادجا مرز تحویل موهیت شارما را شکست تا تیم او را به پنجمین جام IPL خود برساند.

بسته شدن IPL 2023 احساسات زیادی را به همراه داشت زیرا بازی فینال به دلیل بارندگی به تعویق افتاد. با این حال، ارزش صبر کردن را داشت زیرا معلوم شد که یک هیجان انگیز هیجان انگیز است. پس از بازی، بازیکنان سابق کریکت در توییتر آمدند و خوشحالی خود را از پیروزی CSK ابراز کردند.

از زمانی که لیگ برتر هند در سال جاری آغاز شد، دونی توجه همه را به خود جلب کرد و کاپیتان در فینال رکورد پنجمین جام را به خود اختصاص داد.

B Sai Sudharsan 96 گل از 47 توپ به ثمر رساند در حالی که گجرات تایتانز 214 گل را در چهار توپ پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند به ثمر رساند.

با تعیین هدف اصلاح شده 171 در 15 اور پس از اینکه باران بازی را در شروع دومین بازی فینال قطع کرد، که به دلیل بارش شدید باران به یک روز رزرو موکول شد، CSK در آخرین توپی که ممکن بود به نتیجه برسد، کار را انجام داد. آخرین بازی Dhoni در لیگ T20 باشد.

راویندرا جادجا در دو توپ آخر شش و چهار ضربه موهیت شارما زد تا آن را برای CSK به ارمغان بیاورد و حتی در حالی که بازیکنان زردپوش به داخل زمین دویدند، دونی با چشمان بسته در گودال باقی ماند.

نه تایتان های غارنورد گجرات و نه آب و هوای بد در این دو روز نتوانستند مانع از هم سطح شدن مردان دونی با رقبای سرسخت خود، هندی های بمبئی از نظر بیشترین برد در IPL شوند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله