دیدار مجدد نیتیش رانا با مادرش پس از پیروزی KKR مقابل PBKS در IPL 2023. تماشا کنید

تماشا کنید: دیدار مجدد نیتیش راناس با مادرش پس از پیروزی KKR مقابل PBKS در IPL 2023

نیتیش رانا، کاپیتان KKR، مادرش را بعد از پیروزی تیم مقابل KKR در روز دوشنبه در آغوش می گیرد.© توییتر

رینکو سینگ فصل درخشان دیگری را به عنوان یک تمام کننده با مرز آخرین توپ به افسانه خود اضافه کرد زیرا نایت سواران کلکته در روز دوشنبه پنجاب کینگز را با پنج ویکت شکست دادند تا امیدهای خود در پلی آف IPL را زنده نگه دارند. این یک نمایش کامل «RRR» برای KKR در باغ های ادن بود، زیرا نیم قرن از کاپیتان نیتیش رانا و آندره راسل که به تعقیب 180 عضله اضافه کردند، رینکو بازی را با 10 توپ-21 به پایان رساند. پیش از این، وارون چاکرابورتی یک بار دیگر بخش بولینگ خود را به طرز درخشانی رهبری کرد تا 3 را برای 26 به دست آورد، زیرا KKR یک نمایش بولینگ مرتب برگزار کرد تا PBKS را به کمتر از سطح 179 برای هفت نفر محدود کند، پس از اینکه بازدیدکنندگان تصمیم گرفتند روی ویکت آهسته ضربه بزنند.

پس از ضرب و شتم PBKS، KKR ویدیوی تکان دهنده ای را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن رعنا مادرش را در آغوش می گیرد. “بهترین راه برای پایان دادن به شب Maa ka pyaar است!” یک توضیح برای عکس وجود داشت

ویدیوی دوست داشتنی را اینجا ببینید:

قابل ذکر است، نیتیش، کاپیتان KKR، پس از اینکه تیمش در جریان بازی مقابل PBKS دچار افزایش نرخ آهسته شد، 12 میلیون روپیه جریمه شد. لیگ در بیانیه ای اعلام کرد، از آنجایی که این اولین تخلف تیمش در فصل بر اساس آیین نامه رفتاری IPL بود که با حداقل تخلفات شرط بندی سروکار دارد، رانا 12 میلیون روپیه جریمه شد.

مطالب پیشنهادی  عمل لیفت شقیقه - پروفسور محسن بهمنی کشکولی

رینکو سینگ به شهرت خود به عنوان یک تمام کننده خبره با مرز توپ آخر اضافه کرد زیرا KKR موفق شد PBKS را با پنج ویکت شکست دهد تا امیدهای خود در پلی آف IPL را در دوشنبه شب زنده نگه دارد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله