“خداوند شاهزاده را بیامرزد”: ساچین تندولکار، شوبمن گیل در احمدآباد به هم رسیدند، عکس در فضای مجازی منتشر شد

خدا بیامرز شاهزاده: ساچین تندولکار، شوبمن گیل در احمدآباد به هم رسیدند، عکس در فضای مجازی منتشر شد

تعامل بین شوبمن گیل و ساچین تندولکار در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شده است.© توییتر

شوبمن گیل پس از شکستن قرن سوم خود در فصل جاری لیگ برتر هند (IPL) و فرستادن گجرات تایتان ها به دومین فینال خود در همین چند سال اخیر، انجمن کریکت را با طوفانی مواجه کرد. 60 توپ 129 گیل، گجرات را به 233-3 رساند، در مجموع آنها از بمبئی دفاع کردند و با 171 گل در 18.2 اور در فینال پلی آف با تاخیر باران در احمدآباد، از آن دفاع کردند. این بازیکن 23 ساله در جایگاه 138 ویکت دوم با سای سودارسان که 43 گل را به ثمر رساند تا حمله رقیب را در بزرگترین استادیوم کریکت جهان از بین ببرد.

بعد از مسابقه، گیل در حال چت با ساچین تندولکار بزرگ، که مربی MI است، در دوگوت دیده شد. تعامل بین گیل و تندولکار در رسانه های اجتماعی منتشر شد.

پاسخ توییتر به این صورت است:

گیل که به عنوان آینده باتینگ هندی مطرح می شود، از مهلت 30 تایی که تیم دیوید او را از کریس جردن در بازی باز انگلیس کنار گذاشت، بهترین استفاده را کرد.

ضربه او او را به 851 دوش در فصل جاری رساند، که بیشترین تعداد در این فصل از سوی هر بازیکنی بود. او همچنین کلاه نارنجی را به فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور پس داد.

مطالب پیشنهادی  دهلی کپیتالز پیش بینی یازدهم مقابل رویال چلنجرز بنگلور، IPL 2023: چه کسی جایگزین هنریش نورتیه خواهد شد؟

گیل که به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد، گفت: فکر می‌کنم این احتمالاً بهترین بازی من در لیگ برتر است.

کاپیتان هاردیک پاندیا افتتاحیه خود را تحسین کرد و گفت: “اینینگ های امروز یکی از بهترین ها بود، او هرگز عجولانه به نظر نمی رسید. احساس می کرد کسی توپ ها را پرتاب می کند و او ضربه می زند. او یک فوق ستاره در کریکت بین المللی و فرانچایز خواهد بود.”

(با ورودی های AFP)

موضوعات مطرح شده در این مقاله