جدول امتیازات IPL 2023 به روز شد، کلاه نارنجی، کلاه بنفش بعد از RR در مقابل GT: گجرات شکاف را در بالا افزایش داد

گجرات تایتانز به راحتی چالش 119 ران را که توسط راجستان رویالز تعیین شده بود تکمیل کرد زیرا مدافع عنوان قهرمانی با پیروزی متقاعد کننده 9 ویکت در یک مسابقه یک طرفه IPL 2023 در جیپور در روز جمعه به خانه بازگشت. پس از اینکه راجستان رویالز تنها با 118 توپ در 17.5 اور از زمین خارج شد، سکوی آغازین 71 دوانی بین شوبمن گیل (36) و وریدیمن ساها (41 توپ از 34 توپ خارج نشد) بستر را برای یک برد بزرگ فراهم کرد که با آن نیز به دست آمد. کاپیتان هاردیک پاندیا با 15 توپ 39 بدون بیرون (3x4s، 3x6s). گجرات تایتانز با 13.5 اور یک در 119 به پایان رسید و با 37 توپ خالی پیروز شد.

بنابراین، GT همچنین بازگشت به فینالیست سال گذشته راجستان رویالز را شکست داد و چهارمین شکست خود را در مجموع پنج دیدار به آنها داد و در عین حال موقعیت خود را در بالای جدول امتیازی تثبیت کرد.

تیم پاندیا 14 امتیاز از 10 بازی با هفت برد و تنها سه باخت به دست آورده است، در حالی که رویالز سانجو سامسون با 5 برد و همین تعداد باخت از 10 بازی در رده چهارم باقی مانده است.

o35dr3m8

چنای سوپر کینگز با همان تعداد امتیاز LSG از 10 مسابقه در رده سوم قرار دارد. در همین حال، RR با پنج برد و به همان اندازه باخت چهارم است.

رویال چلنجرز بنگلور که در رده پنجم قرار دارد، در صورت شکست دهلی کپیتالز در روز دوشنبه، شانس دوم شدن را خواهد داشت. با این حال، اگر آنها نتوانند به هدف خود برسند و سرخپوستان بمبئی CSK را شکست دهند، تیم تحت رهبری روهیت شارما دوم خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم

RCB و MI با 10 امتیاز از 9 بازی به ترتیب پنجم و ششم هستند. پنجاب کینگز با همین تعداد امتیاز در رده هفتم قرار دارد اما تاکنون 10 بازی انجام داده است.

سان رایزر حیدرآباد و دهلی کپیتالز با پیروزی تنها در سه بازی از 9 بازی ممکن، 2 بازی آخر را تکمیل می کنند.

کلاه نارنجی، کلاه بنفش

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور با 466 دوش در 9 بازی همچنان در صدر فهرست برترین گلزنان قرار دارد. محمد شامی و رشید خان از گجرات تایتانز با 18 پوست سر در صدر جدول امتیازات قرار دارند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله