جدول امتیازات، رده بندی نارنجی و بنفش به روز شد پس از حذف LSG KKR برای تضمین جایگاه پلی آف

IPL 2023: LSG در Eliminator 1 با RCB، RR یا MI روبرو خواهد شد.© BCCI/IPL

Lacknow Super Giants (LSG) از یورش رینکو سینگ جان سالم به در برد و با یک ران کلکته نایت رایدرز (KKR) را شکست داد و جایگاه خود را در پلی آف IPL 2023 کسب کرد. این برد LSG را از 14 بازی لیگ به 17 امتیاز رساند، در حالی که امیدهای KKR همچنان ادامه دارد. راه رسیدن به پلی آف با این شکست شکست خورد. LSG با سه امتیاز بیشتر از رویال چلنجرز بنگلور در رده چهارم باقی مانده است. با این حال، برد آنها برای بالا بردن آنها از CSK کافی نبود که اوایل روز یک پیروزی بزرگ مقابل دهلی کپیتالز ثبت کرد تا جایگاه خود را در پلی آف تضمین کند.

راجستان رویالز و هندی های بمبئی به ترتیب پنجم و ششم جدول امتیازی هستند. GT در Qualifier 1 با CSK روبرو خواهد شد و LSG در Eliminator 1 با RCB، RR یا MI روبرو خواهد شد.

دیدارهای دور آخر یکشنبه تصمیم می گیرد که کدام تیم در مرحله نهایی پلی آف قرار گیرد.

6ld65pco

جدول رده بندی کلاه نارنجی:

فاف دو پلسیس، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور، با 702 دوش در 13 مسابقه، کنترل محکمی بر تیم اورنج کپ دارد. یاشاسوی جیسوال از RR با 625 دوش در 14 مسابقه در رتبه دوم لیست قرار دارد.

پس از جایسوال، دوون کانوی، بازکننده CSK (585 دوش در 14 مسابقه) و بازکننده گجرات تایتانز، شوبمن گیل (576 دوش در 13 مسابقه) قرار دارند. ویرات کوهلی، بازیکن سرسخت RCB با 538 دوش از 13 مسابقه، 5 تیم برتر را تکمیل می کند.

کلاه بنفش در جدول رده بندی:

رده بندی کلاه بنفش توسط دو تایتان گجرات متشکل از محمد شامی و رشید خان در صدر قرار دارد. هر دو در 13 مسابقه هر کدام 23 اسکالپ دارند. یوزوندرا چاهال بازیکن راجستان رویالز با 21 ویکت در 14 مسابقه سوم است.

پیوش چاولا کهنه‌کار هندی‌های بمبئی در 13 مسابقه روی 20 ویکت نشسته است. توشار دشپنده اسپینر KKR با 20 اسکالپ در 14 مسابقه 5 تیم برتر را تکمیل می کند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله