تماشا کنید: MS Dhoni Lightning Quick Stumping برای اخراج Shubman Gill در فینال IPL 2023

MS Dhoni (سمت چپ) تکل را برای اخراج Shubman Gill کامل می کند© BCCI

این علامت تجاری MS Dhoni بود زیرا کاپیتان چنای سوپر کینگز در جریان فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد، شوبمن گیل را یک لحظه اخراج کرد. تحویل یکنواخت از راویندرا جادجا بود اما گیل سعی کرد این حرکت را انجام دهد. توپ روی خط ماند و ضربه زن پس از از دست دادن کامل تحویل، برای مدتی تعادل خود را از دست داد. یک کسری از ثانیه تمام چیزی بود که برای Dhoni طول کشید، او بلافاصله خود را در آن یافت و قبل از اینکه گیل بتواند به چین برگردد، می توانست سرآستین ها را حرکت دهد. گیل پس از به ثمر رساندن 39 توپ از 20 توپ اخراج شد.

Dhoni برنده بازی شد و تصمیم گرفت در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز بازی کند.

“اگر باران ببارد ابتدا بولینگ خواهیم کرد. دیروز در رختکن بودیم. به عنوان یک بازیکن کریکت شما همیشه می خواهید بازی کنید. تماشاگران بیشترین تاثیر را دارند. امیدوارم بتوانیم آنها را سرگرم کنیم. زمین برای مدتی تحت پوشش بوده است. مدت طولانی است، اما زمین در طول تورنمنت خوب رفتار کرده است. بسیار خوشحالم که ما یک بازی 20+ را انجام خواهیم داد. این عدالت را در مورد تورنمنتی مانند این است. همان تیم.”

مطالب پیشنهادی  IPL 2023: ژست بی معنی گوتام گامبیر در حالی که جمعیت باغ های عدن شعار می دهند «کولی، کوهلی». نگاه کن

“اول هم می‌توانستم ضربه بزنم، اما قلبم می‌خواست ضربه بزنم، بنابراین مهم نیست که پرتاب را از دست بدهم. ما گفتیم که این چیزی خارج از کنترل ماست (آب‌وهوا). هر تیمی بهتر بازی کند جام را می‌برد. من دوست دارم بچه‌ها را نگه دارم. آرام است و آنها به من پول می دهند. این یک مسیر مسطح است (او با زمین چه کار می کند؟). همان تیم.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله