تماشا کنید: تندولکار باز هم در لیگ برتر هند شش امتیازی شد. ساچین افتخار خواهد کرد

آرجون تندولکار، بازیکن همه کاره هندیز بمبئی (MI) از یک بازی گران قیمت مقابل پنجاب کینگز با عملکرد خوب در برابر گجرات تایتانز در روز سه شنبه برگشت. آرجون که 48 ران را واگذار کرد و در سه اور در مقابل PBKS فقط یک ویکت به دست آورد، در نیمه اوور دوباره ضربه ای زد و رادیمن ساها بازکننده GT را اخراج کرد. اگرچه او در دو اور خود در نیمه اوور تنها 9 ران دریافت کرد، اما آرجون فرصتی برای بولینگ بقیه اورها پیدا نکرد.

با این حال، آرجون در یک آواتار جدید دیده شد، پس از اینکه او این شانس را پیدا کرد که برای MI پس از فروپاشی درجه بالای آنها مبارزه کند.

این بازیکن 23 ساله فوراً هواداران را با شش بی خیال تحویل موهیت شارما در آخرین اوور مسابقه به اوج رساند.

کاسه‌زن ضربه‌ای زد و آرجون آن را روی پای مربعی عمیق به مدت شش کشید.

با این حال، شارما آخرین خنده را به آرجون زد که در چهارمین زایمان او را اخراج کرد.

مارک بوچر سرمربی هندی های بمبئی از آرجون تندولکار که 31 ران در اور پانزدهم اینینگ PBKS به ثمر رساند، حمایت کرد. آرجون گران‌ترین توپ‌زن MI بود که 48 دوش را در سه اور واگذار کرد و 16 ران را پس انداز کرد.

فکر می‌کنم روهیت، که یک کریکت‌باز بسیار با تجربه است، احساس می‌کرد که آرجون را در اورهای 14-15 خواهد کشت. این بهترین بازی در آن مرحله از بازی بود. گاهی اوقات آنها (تصمیمات) نتیجه می دهند و گاهی اوقات نه. متأسفانه آنطور که می‌خواست پیش نمی‌رفت و نگاه کردن به گذشته گاهی اوقات مسابقات کار نمی‌کند و این فقط ماهیت کریکت T20 است.»

مطالب پیشنهادی  هدرز چیست و چگونه عمل میکند؟

برای او (آرجون) کاسه زنی در وانخده که شرایط ضربه زدن در آن خوب بود، دشوار خواهد بود. او ممکن است یک یا دو (تحویل) اشتباه کرده باشد، ممکن است فشار را احساس کرده باشد، اما زندگی خواهد کرد و از آن درس خواهد گرفت. این آخر دنیا نیست؛ این روزهای اولیه نیست، بلکه اواسط لیگ IPL است و امیدوارم او قوی تر بازگردد. او از حمایت کامل کادر پشتیبانی و بازیکنان برخوردار است تا تلاش کنند تا هر چه سریعتر این مشکل را پشت سر بگذارند.”

با ورودی های PTI و ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله