“تفاوت ارزشمند از سمیت، سوء استفاده…”: مفسر برجسته کریکت هارشا بوگل، توییت “متشکرم چنای” مردم را تشویق می کند.

جمعیتی در استادیوم MA چیدامبارام روز چهارشنبه شاهد پیروزی همدلانه سرخپوستان بمبئی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در حذفی IPL 2023 بودند. پیش از این، همان محل میزبان مسابقات مقدماتی 1 بین گجرات تایتان و چنای سوپر کینگز بود که قهرمانان چهار دوره پیروز شدند. این مسابقات اکنون برای مسابقات مقدماتی 2 و دیدار قله به احمدآباد منتقل می شود. در پایان بازی پلی آف در چنای، مفسر برجسته هارشا بوگل از مردم شهر به خاطر مهمان نوازی گرمشان تشکر کرد.

بوگل در توییتر نوشت: «از تو متشکرم چنای. من با چنین افرادی مهربان و خوش برخورد آشنا شدم. چنین تضاد آشکار و شادی با سمیت و خشونت شخصی گروه خاصی از مردم در دوران اخیر.

این توییت توسط Bhogle در مدت کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد زیرا مردم شروع به بیان نظرات خود در نظرات کردند.

در صحبت از Eliminator، آکاش مادوال، مهندس کمتر شناخته شده اوتاراکند، طلسم رویایی را به وجود آورد، زیرا کشتی پنج ویکت او، قهرمانان پنج دوره هندی بمبئی را یک قدم به یک درگیری قله نزدیکتر کرد، پس از اینکه لاکنو سوپرجایتس را با 81 ران شکست داد.

مطالب پیشنهادی  SRH در مقابل PBKS، IPL 2023: Rahul Tripathi، Mayank Markande در حالی که SunRisers حساب حیدرآباد را باز کرد با پیروزی بر پنجاب کینگز درخشید

سرخپوستان بمبئی 182 برای 8 در 20 اور بودند و با توجه به قدرت آتش انفجاری لاکنو، 15 کوتاه به نظر می رسیدند، اما ارقام باورنکردنی مادوال با 3.3-0-5-5 و زمینه سازی باورنکردنی زیر نظر کاپیتان روهیت شارما باعث شد تا تیمی که گوتام گامهیر مربی آن بود، سقوط کند. 101 ناچیز در 16.3 فریم.

تیم تحت رهبری روهیت شارما روز جمعه در دومین مسابقه مقدماتی در احمدآباد به مصاف گجرات تایتانز خواهد رفت تا در فینال بزرگ روز یکشنبه برابر رقبای خود یعنی Chennai Super Kings تصمیم بگیرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله