“بی مغز”: ونکاتش پراساد پس از شکست خیره کننده از گجرات تایتانز، غول های بزرگ لاکنو سوپر غول های KL Rahul را منفجر کرد.

ونکاتش پراساد، بازیکن سرعتی سابق هندی، پس از شکست آنها توسط تایتان های گجرات در جدیدترین فیلم هیجان انگیز، به شدت از رهبری KL Rahul در غول های بزرگ لاکنو انتقاد کرده است. LSG با گلزنی راهول در نیم قرن دیگر شروعی عالی داشت و به نظر می رسید که همه آنها برای ادعای پیروزی آماده بودند. با این حال، محمد شامی و موهیت شارما، که برای 17 ران از آخرین اوور مورد نیاز بودند، نمایش درخشانی از بولینگ سریع ارائه کردند زیرا توانستند تنها 9 ران را مدیریت کنند و چهار ویکت را در اور نهایی از دست دادند. راهول در ضربات آهسته مقصر بود زیرا 50 توپ را از 33 توپ زد اما در 28 تحویل بعدی فقط 18 گل به ثمر رساند.

ریختن تعقیب و گریز زمانی که به 30 توپ از 35 توپ با 9 ویکت در دست نیاز دارید، نیاز به ضربه ای خیره کننده دارد. برای پنجاب در سال 2020 چندین بار اتفاق افتاد که بازی هایی را که باید به راحتی برنده می شدند، باختند. او در توییتر خود نوشت: به همان اندازه که گوج با توپ و هاردیک با کاپیتانش باهوش است و از Lko بی مغز است.

مطالب پیشنهادی  آینه کاری - تترا فرم

محمد شامی و موهیت شارما یکی از بهترین اجراهای بولینگ مرگ را در کریکت T20 انجام دادند در حالی که نیم قرن کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز (LSG) راهول بی نتیجه ماند و گجرات تایتانز (GT) به پیروزی هفت ران بر میزبان در مسابقات رفت. لیگ برتر هند IPL.

جی تی با این برد با چهار برد و دو باخت و در مجموع هشت امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد. LSG با چهار برد و سه باخت و هشت امتیاز در رده دوم قرار دارد.

در تعقیب و گریز 136 دویدن خود، KL Rahul با بولینگ یک دختر دیگر شروع کرد. اما او از اوور سوم به شدت به راه افتاد و محمد شامی را با سه چهار ضرب متوالی و رشیدخان را با دو مرز مستقیم در اوور پنجم شکست داد. کایل مایرز لنگر آن طرف بود و KL به عنوان شتاب دهنده عمل می کرد.

LSG در 5.3 اور از مرز 50 دویدن گذشت.

در پایان این نیمه، LSG در شش اور 53 بر 0 با راهول (30*) و مایرز (23*) بدون شکست بود.

رشید خان به GT دست یافت و مایرز را به خاطر 24 توپ از 19 توپ، با دو توپ چهار و شش اخراج کرد. LSG در 55/1 بود.

راهول از انتهای دیگر به خوبی به سرعت خود ادامه داد، در حالی که کرونال پاندی مدتی طول کشید تا ثابت شود.

در نیمه های اینینگ، LSG با کرونال (14*) و هاردیک (42*) بدون شکست در کراس، 80 بر 1 بود.

راهول سی و سومین IPL 50 خود را در 38 توپ به ارمغان آورد.

مطالب پیشنهادی  این اولین مورد است - ستاره راجستان رویالز پس از پایان یافتن توسط MS Dhoni "مفتخر" است

LSG در 13.1 اور از مرز 100 دویدن گذشت.

این دو نفر تریبون را به پنجاه رساندند.

نور احمد مسابقه 51 ران را بین راهول و کرونال پایان داد و دومی را با 23 توپ از 23 توپ که شامل دو توپ چهار و شش بود، اخراج کرد. LSG در 14.3 اور 106/2 بود.

در پایان 15 اور، LSG 106 بر 2 با راهول (58*) و نیکلاس پوران (0*) از بازی خارج نشدند.

در پایان 16 اور، LSG 109/2 با 26 ران مورد نیاز در چهار اور آخر بود.

پس از چند امتیاز عالی، پوران دومین امتیاز تک رقمی خود را به دست آورد، زیرا نور احمد تنها برای یک دویدن که ویکت دوم را گرفت، اخراج شد. کاپیتان هاردیک پاندیا او را گرفت و LSG را در 110/3 در 16.5 اور ترک کرد.

موهیت شارما در اور هجدهم شش ران دریافت کرد و LSG در دو اور آخر 17 ران را به ثمر رساند.

با این حال، در اوور بعدی خود، محمد شامی تنها 5 ران دریافت کرد و میزبان 12 را در فینال اوور گذاشت.

راهول ویکت خود را به موهیت شارما در تلاش برای پاک کردن مرز از دست داد و توسط Jayant Yadav گرفتار شد. راهول به دلیل 68 توپ از 61 توپ با هشت مرز اخراج شد. LSG در 19.2 اور در امتیاز 126/4 بود و به 10 توپ در 4 توپ آخر نیاز داشت. موهیت مارکوس استینیس را در توپ بعدی برای اردک طلایی گرفت. LSG از ده ران با سه توپ خالی به 126/5 کاهش یافت.

مطالب پیشنهادی  استرالیا در مقابل هند ، اول ODI: آرون فینچ دومین سریعترین استرالیایی شد که 5000 دویدن در ODI کسب کرده است

بادونی در توپ بعدی تنها برای هشت ران از میدان خارج شد و یک هت تریک تیمی را تکمیل کرد. LSG در 19.4 اور به 1276/6 سقوط کرد و به 9 دوش از دو توپ نیاز داشت. دیپک هودا نیز تنها برای یک دویدن اخراج شد و LSG هشت ران را پشت سر گذاشت تا آخرین توپ را بدست آورد. تیم چهار ویکت در چهار توپ گرفت.

LSG در 20 اور خود با نتیجه 128 بر 7 به پایان رسید و پراک منکاد و راوی بیشنوی هر کدام 0 امتیاز نداشتند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله