به من نگو ​​ساسور: تعامل خنده دار شهید افریدی با داماد شاهین افریدی. نگاه کن

سوسور“: تعامل خنده دار شهید افریدی با داماد شاهین افریدی” class=”caption”/>

عکس شاهین افریدی (سمت چپ) و شهید افریدی.© اینستاگرام

شاهین افریدی، ستاره پاکستانی، در فوریه امسال با انشا دختر کاپیتان سابق شهید افریدی ازدواج کرد. اما چپ دست به توصیه خنده دار شهید نباید پدرشوهر خود را یاد کند. در طی مصاحبه اخیر، شهید با خنده از شاهین خواست که او را «ساسور» صدا نکند. او با توضیح اینکه اخیراً یک جام کریکت را به دست آورده است از تصمیم خود حمایت کرد. قابل ذکر است که آفریدی جام کریکت Legends League را دریافت کرد. شیرهای آسیایی به رهبری وی در دیدار پایانی این مسابقات با ۷ ویکت غول جهان را شکست دادند.

شهید طی مصاحبه ای در تلویزیون سما به شاهین گفت: «سسور، تومهره موه سه اصلی دوبارا نا سونو (نمی خواهم دوباره آن کلمه را از زبان تو بشنوم).

شهید افزود: «بنابراین زمانی که او یک جام (در PSL برای قلندر لاهور) به دست آورد، من نیز یک جام در قطر (لیجندز کریکت) کسب کردم.

تحت هدایت شاهین، قلندرهای لاهوری موفق شدند در آخرین توپ خیره کننده مقابل مولتان سلطانز به پیروزی برسند و دومین قهرمانی متوالی خود در سوپر لیگ پاکستان (PSL) را در ماه مارس در لاهور کسب کنند.

در این روند، شاهین به اولین کاپیتان تاریخ تبدیل شد که عناوین پی اس ال را پشت سر هم به دست می آورد و جشن ها در لحظه ای که خوشدل شاه روی آخرین توپ مسابقه بدرقه شد، برپا شد.

مطالب پیشنهادی  بازی 46-بال 55 ویرات کوهلی جرقه بحث "مرگ" را در کریکت T20 برانگیخت.

پس از تکمیل 13 ران مورد نیاز برای تکمیل اور نهایی، توپ به زمان خان جوان واگذار شد، که ثابت کرد ستاره تیمش است و تنها 11 ران دریافت کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله