به‌روزرسانی امتیاز زنده LSG در مقابل RCB، IPL 2023: تهدید باران به عنوان میزبان LSG RCB ظاهر می‌شود

به روز رسانی LSG در مقابل RCB: LSG در مقابل RCB© BCCI


به روز رسانی زنده LSG vs RCB IPL 2023: Lacknow Super Giants در یک مسابقه IPL 2023 یکشنبه در ورزشگاه کریکت Ekana در لاکنو به مصاف رویال چلنجرز بنگلور می‌رود. RCB برای حفظ شتاب ارائه شده توسط Virat Kohli، Faf du Plessis و Glenn Maxwell، که همگی ویکت‌ها را در هشت بازی تاکنون به دست آورده‌اند، تلاش کرده است. با قرار گرفتن بیشتر تیم ها در جدول رده بندی، حاشیه خطا در نیمه دوم رقابت کاهش یافت. از سوی دیگر LSG پس از پیروزی خیره کننده بر پنجاب کینگز وارد بازی شد. (نقشه اطلاعات | جدول امتیازات IPL 2023)

به‌روزرسانی‌های زنده IPL 2023 بین Luckhnow Super Giants و Royal Challengers Bangalore به‌طور زنده از استادیوم کریکت Ekana، لاکنو • 15:28 (IST)

  به روز رسانی زنده LSG در مقابل RCB: کوهلی رهبری RCB را بر عهده خواهد گرفت

  کاپیتان سابق هند به هدایت تیم ادامه خواهد داد مگر اینکه دو پلسیس که به عنوان “بازیکن تاثیرگذار” مورد استفاده قرار گرفته است به آمادگی کامل برگردد.

 • 15:27 (IST)

  به‌روزرسانی‌های زنده LSG در مقابل RCB: میانگین ضعیف

  نمی توان از کوهلی، دو پلسیس و ماکسول انتظار داشت که در هر بازی کار خود را انجام دهند و زمان آن فرا رسیده است که بازیکنانی مانند ماهیپال لومرور، شهباز احمد و دینش کارتیک قدم بردارند.

 • 15:26 (IST)

  به روز رسانی زنده LSG در مقابل RCB: سفارش برتر RCB قوی است

  RCB برای حفظ شتاب ارائه شده توسط Virat Kohli، Faf du Plessis و Glenn Maxwell، که همگی ویکت‌ها را در هشت بازی تاکنون به دست آورده‌اند، تلاش کرده است. با قرار گرفتن بیشتر تیم ها در جدول رده بندی، حاشیه خطا در نیمه دوم رقابت کاهش یافت.

 • 15:12 (IST)

  به روز رسانی زنده LSG در مقابل RCB: اولین مسابقه Virat Kohli در Ekana

 • 15:10 (IST)

  به روز رسانی زنده LSG در مقابل RCB: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین Lucknow Super Giants و Royal Challengers Bangalore از استادیوم کریکت اکانا، لاکنو خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله

مطالب پیشنهادی  تولدت مبارک جوهی چاولا: یوروجا سینگ آرزوها از مالکان شوالیه های کلکته