به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده GT vs MI IPL Qualifier 2: بارش باران قرعه کشی گجرات تایتان و هندی‌های بمبئی را به تاخیر انداخت، زمان بازرسی اعلام شد

به روز رسانی زنده GT vs MI: برنده بازی در فینال با CSK روبرو می شود.© BCCI


به‌روزرسانی‌های زنده GT vs MI Qualifier 2 IPL 2023: بارش باران در احمدآباد قرعه کشی مسابقه 2 مقدماتی IPL 2023 بین گجرات تایتانز و هند بمبئی را در روز جمعه به تاخیر انداخت. بازرسی در ساعت 19:20 IST انجام خواهد شد. با هدف زنده نگه داشتن امیدهای خود برای کسب ششمین عنوان قهرمانی IPL، MI در نیمه نهایی مجازی با GT روبرو خواهد شد. برنده بازی در فینال مسابقات به مصاف Chennai Super Kings خواهد رفت. GT در صدر جدول بود اما در مرحله مقدماتی 1 مغلوب CSK شد. از سوی دیگر، MI که مرحله لیگ را در جایگاه چهارم به پایان رساند، Lucknow Super Giants را در Eliminator شکست داد تا خود را در رقابت برای کسب جام آرزو نگه دارد. (جدول بانکی IPL 2023)

در اینجا امتیاز و به‌روزرسانی‌های زنده مسابقه IPL 2023 Qualifier 2 بین GT و MI به صورت زنده از احمدآباد آمده است: • 19:00 (IST)

  GT vs MI، IPL 2023 Live: Draw به تعویق افتاد

  این مراسم به دلیل بارندگی به تعویق افتاد. با این حال، خبر خوب این است که پوشش بزرگ در حال حاضر حذف شده و بازیکنان به داخل زمین رفته اند. بازرسی ساعت 19:20 انجام می شود.

 • 18:57 (IST)

  GT vs MI، IPL 2023 Live: باران در حال کاهش است

  بارندگی کاهش یافته است، اما به نظر می‌رسد تاخیر در بارندگی در این نقطه اجتناب‌ناپذیر است.

 • 18:49 (IST)

  GT vs MI IPL 2023 Live Cricket Score: اگر به باریدن ادامه دهد چه؟

  زمان قطع برای یک بازی کامل 20 تایی 21:40 و برای یک بازی 5 تایی 23:56 است. اگر هیچ کدام امکان پذیر نیست، زمان قطع برای Super Over 12.50 است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به اینجا بروید

 • 18:44 (IST)

  امتیاز کریکت زنده GT vs MI IPL 2023: شدت باران

  این خبر بد است، مردم! بارش باران در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد شدت گرفته است. به نظر می رسد ممکن است در قرعه کشی تاخیر داشته باشیم زیرا تنها 17 دقیقه به برنامه باقی مانده است.

 • 18:32 (IST)

  نتیجه زنده GT vs MI IPL Qualifier 2: کاورهای بیشتری بپوشید

  باران قطع نمی شود و کادر زمینی مجبور می شوند کاورهای جدیدی بپوشند تا مطمئن شوند که باران بازی امشب را خراب نمی کند.

 • 18:26 (IST)

  GT vs MI IPL Qualifier 2 Live: باران شروع شد!

  در احمدآباد با بارش خفیف شروع شد اما اکنون باران می بارد. می توانیم قرعه کشی را به تعویق بیندازیم. جلدها روی جلد هستند، مجریان از چتر استفاده می کنند.

 • 18:09 (IST)

  امتیاز زنده GT vs MI IPL Qualifier 2: Gill در شکل زندگی خود

  شابمن گیل ممکن بود روز تعطیلی مقابل CSK داشته باشد، اما دو قرن حضور او در مراحل آخر قهرمانی، او را بزرگترین تهدید سرخپوستان بمبئی می کند. با 722 دوش در 15 مسابقه به طور میانگین 55.53، شامل دو قرن و چهار دهه پنجاه، بتمن هندی 421 دوش بیشتر از دومین بتمن برتر GT – ویجی شانکار با 301 دوش در 12 مسابقه – دارد و همچنین فقط 9 دوش کوتاه دارد. از Faf du Plessis RCB عبور کنید تا با اکثر دویدن ها در این IPL به پایان برسانید.

 • 17:47 (IST)

  GT vs MI Live: GT batting فاقد کار گروهی است

  برای مدافعان قهرمانی حیاتی خواهد بود که ضربه زدن خود را به طور هماهنگ انجام دهند زیرا شوبمن گیل و ویجی شانکار در بازی های اخیر بیشتر کارهای سنگین را با خفاش انجام داده اند. باک قدرت شلیک زیادی دارد و برای بازی کردن ضربات مهم به سایر بتمن ها تکیه می کند.

 • 17:32 (IST)

  GT vs MI Live: GT در حال شکست دادن است

  تایتان‌های گجرات که در مسابقات مقدماتی 1 توسط ماهندرا سینگ دونی از سوپر کینگز چنای پیشی گرفته‌اند، آخرین فرصت را پیدا می‌کنند و در شرایط آشنا در ورزشگاه نارندرا مودی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا برای دومین فینال IPL خود در مسابقات یورتمه سواری واجد شرایط شوند.

 • 17:18 (IST)

  GT vs MI Live: چهره به چهره

  مسابقه جمعه شب در ورزشگاه نارندرا مودی، سومین دیدار بین GT و MI در این فصل خواهد بود که هر دو تیم هر کدام یک بازی را برده اند. پس از اینکه تایتان ها در یک بازی یک طرفه 55 راند MI را در آن زمین شکست دادند، در بازی بعدی خود سوریاکومار اولین قرن IPL خود را به ثمر رساند تا MI را به پیروزی 27 ران برساند – حاشیه ای که با راشد خان می توانست بسیار بیشتر باشد. 72. MI در مجموع 2-1 GT را از پیش رو برداشت.

 • 17:06 (IST)

  GT vs MI Live: حمله بولینگ MI بهبود می یابد

  جدای از دیدن سرعت صعود آکاش مادولا، کهنه سربازان پیوش چاولا (21 ویکت در 15 مسابقه) و جیسون بهرندورف (14 ویکت در 11 مسابقه) نیز چشمگیر بودند، در حالی که در غیر این صورت کریس جردن گران قیمت نیز از عملکرد خوب 2-1 لذت برد – 7- 1 در Eliminator. با این حال، طرفین همچنین امیدوارند که یک اسپینر دیگر در Qualifier 2 فشار بیاورد تا GT را به چالشی سخت برساند.

 • 16:54 (IST)

  GT vs MI Live: Akash Madwal یک موهبت الهی برای MI است

  آکاش مدهوال یک افشاگری با توپ بوده است. این راست دست یک طلسم رویایی 3.3-0-5-5 را در برابر LSG به ارمغان آورد تا تیمش را پس از یک انفجار سه ویکت که در آخرین بازی حساس لیگ آنها مقابل سان رایزرز حیدرآباد به پیروزی رسید، به نیمه نهایی مجازی برد. بازیکنان حیرت‌انگیز او در کنار نظم و انضباط در حمله، او را به یک جایگزین خوب برای جاسپریت بومراح مصدوم در تیم MI تبدیل کرده است.

 • 16:42 (IST)

  GT در مقابل MI Live: ترکیب ضربات جامد برای MI

  افرادی مانند کامرون گرین، سوریاکومار یاداو و تیم دیوید به خوبی به چالش‌ها پاسخ داده‌اند و اکنون ستون فقرات دپارتمان ضربه‌زنی را تشکیل می‌دهند، با نهال وادهرا، بازیکن جوان نیز تاثیر زیادی داشته و زوج افتتاحیه روهیت شارما و ایشان کیشان کار خوبی انجام می‌دهند. . این یک آزمون بزرگ برای حمله بولینگ Titans به رهبری محمد شامی (26 ویکت در 15 مسابقه) خواهد بود تا ضربات MI را شکست دهد که در اواخر مسابقات به طرز چشمگیری بهبود یافته است.

 • 16:29 (IST)

  GT vs MI Live: MI به مبارزه با منابع محدود ادامه می دهد

  MI به خود افتخار می کند که وقتی شانس ها در برابر آنها انباشته می شود، پیشرفت می کند، کاری که در طول فصل انجام داده است. تیم روهیت شارما پس از آخرین رتبه در دوره قبلی، در این فصل گام‌هایی برداشته است تا در رقابت برای ششمین عنوان IPL حتی با منابع محدود باقی بماند.

 • 16:15 (IST)

  GT vs MI Live: Momentum با سرخپوستان بمبئی

  سرخپوستان بمبئی که چهارشنبه شب در استادیوم MA Chidambaram در چنای بر روی پنج به پنج تولید شده توسط مادوال سوار شدند، LSG را با پیروزی 81 ران از رقابت برای فینال حذف کردند. برد بزرگ MI هشداری برای مخالفان بود که آنها می توانند بازی خود را مطابق با موقعیت بالا ببرند، حتی در غیاب ستاره های پیسر جاسپیت بومرا و جافری آرچر.

 • 15:59 (IST)

  GT vs MI Live: سرخپوستان بمبئی به ششمین قهرمانی IPL چشم دوخته اند

  عملکرد نفس گیر آکاش مادوال در بولینگ در برابر لاکنو سوپر جاینتز در المینیتور به قهرمانان پنج دوره IPL هندی های بمبئی کمک می کرد تا شانس خود را در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در مسابقات مقدماتی 2 روز جمعه در بزرگترین استادیوم جهان افزایش دهند.

 • 15:48 (IST)

  خوش آمدید بچه ها

  سلام به همه! به وبلاگ زنده IPL 2023 Qualifier 2 بین گجرات تایتان و سرخپوستان بمبئی خوش آمدید. این بازی در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد برگزار می شود. برای دریافت نمرات زنده و اخبار مربوط به مسابقه در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی  اتوبوس تیم انگلیس توسط معترضان نفت توقف کن در آستانه آزمون لرد در برابر ایرلند نگه داشته شد

موضوعات مطرح شده در این مقاله