“بزرگترین نقطه قوت MS Dhoni…”: مربی CSK پس از پنجمین برد تیم در IPL

مایک هوسی، مربی ضربه‌زنی چنای سوپر کینگز، آمباتی رایودو، بت‌باز کهنه‌کار را به خاطر عملکردش در پیروزی CSK مقابل گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه تمجید کرد. رایودو روی پای عقب رفت تا با قدرت خام خود توپ را به سکوها برساند. در اوور سیزدهم بازی. از آنجا، CSK به بازی بازگشت و پنجمین عنوان IPL خود را به دست آورد. هاسی پس از بازی گفت: «فکر نمی‌کنم بسیاری از آن مهاجمان رایودو در جهان بتوانند توپ‌های آهسته‌تری را به این شکل بزنند. او همچنین از توانایی دونی در برداشتن فشار از روی بازیکنان تمجید کرد.

او مرد شگفت انگیزی است، بزرگترین قدرت این است که فشار را از روی بچه های جوان بردارد. شما نمونه خوبی از آن را در بازی مقدماتی مقابل سناپاتی دیدید. او به او گفت که آرام باشد و او به ما ضربه بزرگی داد. از نظر تاکتیکی بسیار باهوش بود و او و استیون به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند. این مزیت تجربه است، آنها بسیار خونسرد و آرام هستند.”

یک جایگاه 67 دوانی بین شوبمن گیل (39 توپ از 20 توپ) و رایدیمن ساها باعث شد GT شروع خوبی داشته باشد. پس از آن یک استند 64 دوانی بین ساها و سای سودارشان برگزار شد. ساها با 54 توپ (39 توپ) اخراج شد که پنج توپ چهار و شش توپ داشت.

سودارشان 96 را تنها در 47 توپ، با 8 توپ و 6 توپ شکست داد. او 81 گل برای ویکت سوم با کاپیتان هاردیک پاندیا با زدن 21 توپ از 12 توپ به ثمر رساند.

مطالب پیشنهادی  استفانی فراپارت اولین زنی شد که قضاوت یک مسابقه لیگ قهرمانان - فوتبال را انجام داد

ماتیشا پاتیرانا در چهار اوور امتیاز 2/44 را به دست آورد. دیپاک چهار و راویندرا جادجا هر کدام یک ویکت گرفتند.

در حالی که روز اول فینال به دلیل باران از بین رفت، روز دوم نیز بدتر شد و CSK بیشتر بعد از نیمه شب به هدف تجدید نظر شده رسید.

CSK باید 171 دوش را در 15 اوور تعقیب کند. دوون کانوی بازکننده (47 توپ از 25 توپ) و روتوراج گایکواد (26 توپ از 16 توپ) سکوی 74 دونده را برای ویکت اول فراهم کردند. آجینکیا راهانه در 13 توپ 27 گل و آمباتی رایادو در 8 توپ 19 گل به ثمر رساندند، اما موهیت شارما با بولینگ سخت خود یک بازگشت را برای GT آماده کرد. او همچنین Dhoni را برای یک اردک طلایی گرفت.

CSK در فینال به 13 ران نیاز داشت. اما Mohit نتوانست از او محافظت کند زیرا Jadeja در آخرین توپ به چهار برنده ضربه زد.

موهیت انتخاب بولرهای GT بود که در چهار اوور خود امتیاز 3/36 را گرفت. نور احمد (2/17) نیز با توپ تحت تأثیر قرار گرفت.

امتیازات مختصر: GT: 214/4 (سای سودارسون 96، رادیمن ساها 54، ماتیشا پاتیرانا 2/44) باخت به CSK: 171/5 در 15 اور (دوون کانوی 47، شیوام دوبه 32، موهیت شارما 3/36) .

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله