“با ورود MS Dhoni…”: ساچین تندولکار توضیح می دهد که چگونه Super Kings Chennai می تواند گجرات تایتانز را در فینال IPL 2023 شکست دهد.

MS Dhoni در اکثر فینال های IPL به عنوان بازیکن و به عنوان کاپیتان ظاهر شده است.© BCCI/IPL

قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز در فینال لیگ برتر هند (IPL) بعداً یکشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی با دارندگان گجرات تایتانز روبرو خواهد شد. CSK به رهبری MS Dhoni اوایل این هفته GT را در Qualifier 1 در چنای شکست داد، اما با بازی که در احمدآباد برگزار می شود، GT ممکن است این بار دست برتر را داشته باشد. برای GT، شوبمن گیل در این فصل در فرم بسیار خوبی قرار داشته است، از جمله قرن ها در هر یک از دو سفر اخیرش. گیل با 851 دوش در سال جاری، اقتدار خود را در مسابقه کلاه نارنجی تثبیت کرده است.

ساچین تندولکار، بت‌باز هندی معتقد است که اگر CSK بتواند گیل و همچنین هاردیک پاندیا، کاپیتان GT و دیوید میلر را ارزان‌قیمت کند، شانس خوبی برای کسب پنجمین عنوان خود در این فصل خواهند داشت.

Tendulkar اضافه کرد که با Dhoni در ترتیب ضربه زدن، CSK برتر از GT به عنوان یک ترکیب ضربه زدن است.

“گجرات تیم قدرتمندی است و ویکت های @ShubmanGill، @hardikpandya7 و @DavidMillerSA12 برای چنای امشب کلید خواهند بود. ChennaiIPL نیز به شدت ضربه می زند و @msdhoni در رتبه 8 قرار دارد، بنابراین ممکن است یک تیم بر چنای غلبه کند. Tendulkar قبل از فینال توییت کرد.

Dhoni می تواند 250 امین حضور خود در IPL را در فینال انجام دهد. همچنین این یازدهمین فینال او به عنوان بازیکن و دهمین فینال او به عنوان کاپیتان خواهد بود.

هیچ بازیکن دیگری 250 بازی IPL انجام نداده است و Dhoni اولین بازیکنی بود که این کار را انجام داد. Dhoni در اکثر فینال های IPL به عنوان بازیکن و کاپیتان ظاهر شده است.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله