“با وجود کار با دیل استین…”: ویرندر سهواگ از عمران مالک انتقاد نمی کند

سان رایزرز حیدرآباد روز یکشنبه با شکست هشت ویکت مقابل هندی‌های بمبئی به رقابت‌های IPL 2023 خود پایان داد. قهرمانان سال 2016 در این فصل یک خروج فراموش نشدنی داشته اند و تنها 4 برد از 14 مسابقه به دست آورده اند. SRH علیرغم داشتن نام های بزرگ زیادی مانند آیدن مارکرام، مایانک آگاروال، گلن فیلیپس، نتوانست امتیازی به جا بگذارد و در انتهای جدول امتیازات به پایان برسد. به جز آنها، یکی از بازیکنانی که امسال ناامید کننده بزرگی بود، عمران مالک بود. سرعتی جامو و کشمیر در سال 2022 به یک سوپراستار تبدیل شد، اما امسال کاملا برعکس آن را نشان داد.

در طول درگیری با ام آی، عمران در سهمیه سه اور خود 41 دوش را واگذار کرد و بدون ویکت ماند. ویرندر سهواگ، بت‌باز سابق هندی، پس از دیدن پایین‌تر از سطح او، حرف‌هایش را زیر پا نگذاشت و گفت که این بازیکن جوان از دیل استین، مربی بولینگ سریع SRH چیزی یاد نگرفت.

مشکل عمران مالک این است که او مدام طول خود را به هم می زند. او هنوز تجربه ای ندارد. او ممکن است با دیل استین زیاد کار کرده باشد، اما تصور زیادی از طول مدت خود نداشت. علیرغم کار طولانی مدت با استین و یادگیری زیر نظر او، او همان اشتباهاتی را انجام می دهد که سال گذشته مرتکب شد.

شایان ذکر است، عمران در IPL 2022 14 بازی انجام داد و 22 ویکت اسکالپ کرد. با این حال، در سال 2023 تنها 8 مسابقه به او داده شد، جایی که او تنها توانست 5 ویکت بگیرد.

مطالب پیشنهادی  سئو هزینههای بازاریابی شما را کاهش میدهد

ظهیر خان، بازیکن سابق تیم ملی هند، پیش از این در پاسخ به سوالی درباره غیبت عمران در تیم، گفت که عمران در حال سوء مدیریت فرانچایز خود است.

«من احساس کردم که عمران مالک توسط فرنچایز آنطور که فرنچایز باید با او رفتار می کرد، رفتار نمی کرد، روشی که خدمات او باید توسط SRH استفاده می شد. ظهیر خان، کارشناس IPL در پخش کننده رسمی دیجیتال جیو سینما، به NDTV گفت.

ستاره سابق ضربان‌ساز بازوی چپ اضافه کرد که عمران در SRH راهنمایی مناسبی دریافت نکرد.

وقتی در مورد یک خیاط جوان صحبت می کنید، به دنبال ایجاد آن محیط و حمایت نیز هستید. و این راهنمایی لازم است. متأسفانه، این مورد مورد توجه SRH قرار نگرفت. به همین دلیل است که او فصلی را که داشته است، داشته است.” .

موضوعات مطرح شده در این مقاله