«اگر فقط دو بار کاسه بزنم…»: عمران مالک در میان سؤالاتی در مورد فرم و سرعت به منتقدان پیام می‌فرستد.

عمران مالک قبل از بازی SRH و MI با مورالی کارتیک صحبت می کند© IPL

فصل 2023 لیگ برتر هند عمران مالک مورد نظر هواداران را نداشت. به دلیل اجرای ناهماهنگ همراه با افت سرعت بولینگ، این اکسپرس پیسر به اندازه فصل گذشته برای Sunrisers Hyderabad تحت تاثیر قرار نگرفته است. پیش از آخرین بازی فصل لیگ سانریرز مقابل هندی‌های بمبئی، عمران در مورد دیدگاهش در مورد اینکه فصل برای او چگونه پیش رفته است، سوال شد. این سرعت‌باز جوان گفت که مانند فصل گذشته برای این فرنچایز به طور مداوم بولینگ بازی نکرده است.

گفت: “سال گذشته همه بازی‌ها را انجام دادم و همه اورها را بولد کردم. این بار کمتر اور زدم و فقط 5 ویکت گرفتم. وقتی بازی نمی‌کردم استرس داشتم. امیدوارم امروز (در مقابل MI) عملکرد بهتری داشته باشم.” عمران مورالی کارتیک قبل از بازی مقابل ام آی.

وقتی کارتیک اظهار داشت که سرعت عمران نیز به اندازه فصل گذشته داغ نبود، پیسر جامو و کشمیر ادعا کرد که او در این فصل فقط چند اور بولینگ انجام داده است که برای گرم کردن او کافی نیست.

“فکر نمی‌کنم روی سرعت من تاثیر بگذارد. اگر فقط دو بار کاسه بازی کنم… همچنین برای گرم کردن باتری‌ها و بالا بردن آن سرعت به اورها نیاز دارم. سعی می‌کنم با سرعت خوب و با سرعت به خطوط مناسب ضربه بزنم. مقداری تنوع

زمانی که تیم به ویکت نیاز دارد، هدف من ویکت است. عمران افزود، در غیر این صورت، سعی می‌کنم جریان دویدن‌ها را مهار کنم.

در این مسابقه، عمران سه اور بولینگ کرد و 41 ران را بدون انتخاب یک ویکت واگذار کرد. در حالی که نمی توان استعداد عمران را انکار کرد، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا او پتانسیل هایی را که مردم در او می بینند به کار گیرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله