“الهام…”: توییت ستاره پاکستانی برای ویرات کهلی اینترنت را تحت تاثیر قرار داده است.

ویرات کوهلی هفتمین تن IPL خود را به ارمغان می آورد© BCCI

ویرات کوهلی، بازکننده رویال چلنجرز بنگلور، روز یکشنبه، چند روز پس از معرفی قرن ششم IPL مورد انتظار خود، دوباره به سه رقم رسید. این راست دست شیک، هفتمین تن IPL خود را با 60 توپ در جریان مسابقه ضروری RCB مقابل گجرات تایتانز در ورزشگاه M Chinnaswamy، بنگالورو، زد. کوهلی در این قرن به نقاط عطف بسیاری دست یافته است و از کریس گیل (6) برای بیشترین تن در تاریخ IPL پیشی گرفته است. این بت‌باز 34 ساله از سراسر جهان به خاطر ضرباتش مورد تمجید قرار گرفته است و محمد امیر نیز از ستایش کهلی ابایی نکرده است.

امیر در توییتر خود نوشت: “100 شماره 82 از یک پادشاه واقعی @imVkohli چه موفقیتی در یک بازی باید برد. یک قهرمان واقعی و الهام بخش بسیاری از مردم.”

کوهلی هفتمین قرن IPL خود را در حالی به ثمر رساند که رویال چلنجرز بنگلور با امتیاز 197 برای 5 مقابل گجرات تایتانز در یک مسابقه نهایی مرحله نهایی برای تیم میزبان در بنگلور در روز یکشنبه به ثمر رسید.

هنگامی که از RCB خواسته شد ابتدا با خفاش بزند، RCB شروع سریعی داشت و هم Faf du Plessis (28 توپ از 19 توپ) و هم Virat Kohli (101 نه از 61) مرزها را به دلخواه پیدا کردند. این دومین صدم متوالی کهلی بود. به لطف رویکرد تهاجمی خود، RCB 62 ران در نیمه اوور به ثمر رساند.

مطالب پیشنهادی  سوپرلیگ 2020 پاکستان: واسم اکرم و پادشاهان کراچی پیروزی PSL را به دین جونز واچ اختصاص دادند

برای GT، نور احمد دو ویکت و محمد شامی، یاش دیال و رشید خان هر کدام یک ویکت اسکالپ کردند.

پیش از این، شروع مسابقه به دلیل بارش شدید باران که باعث خیس شدن زمین ورزشگاه M. Chinnaswamy شده بود، تقریبا یک ساعت به تاخیر افتاد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله