آیا MS Dhoni عمداً بازی را به مدت 4 دقیقه متوقف کرد تا جایزه Matheesha Pathirana را به دست آورد؟ نگاه کن

حتی در سن 41 سالگی، کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس دونی، به همان اندازه کاپیتان باهوشی است که تا به حال بوده است. در طول مسابقه مقدماتی 1 مقابل گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز سه‌شنبه، به نظر می‌رسید که ام اس دونی عمداً بازی را برای حدود چهار دقیقه متوقف کرده است تا اطمینان حاصل شود که ماتیش پاتیرانا دوباره به کاسه باز می‌گردد. بازی قبل از پایان 16 متوقف شد و دونی با مقامات داخل زمین درگیر شد.

دونی به دنبال توپ زدن پاتیرانا در اوور شانزدهم بود، اما مقامات به کاپیتان CSK گفتند که سریلانکا واجد شرایط نیست زیرا او بیش از مدتی که در آن حضور داشت خارج از زمین بود. تالا نمی خواست برنامه های خود را تغییر دهد، به این امید که پاتیرانا اورهای 16، 18 و 20 را بدهد.

او سپس درگیر مناظره طولانی با داوران شد و برخی از بازیکنان CSK نیز به او پیوستند زیرا بازی برای حدود 4 دقیقه غیرممکن بود.

سونیل گاواسکار در واکنش به این اتفاق گفت: “شما تصمیم داور را می پذیرید. حتی اگر داور گاهی اوقات در موقعیت‌های پرفشار اشتباه می‌کند.”

برای Guajrat Titans، ویجی شانکار و رشید خان در وسط بودند که این حادثه رخ داد. این دو نمی توانستند کار زیادی انجام دهند زیرا به نظر می رسید Dhoni عمدا تصمیم گرفته بود تا بازی را متوقف کند تا اینکه Pathirana اجازه کاسه بازی را پیدا کرد.

فکر می‌کنم او (پاتیرانو) برای مدتی (غایب) بود و زمان کمی برای ریکاوری داشت. بنابراین فکر می‌کنم سرعت بازی در آنجا کاهش یافته است.

مطالب پیشنهادی  میک شوماخر در فرمول یک عنوان F2 را از آن خود کرد

روتورای گایکواد که یکی از بازیکنان CSK بود که دونی را محاصره کرده بود، گفت: “نمی دانم، من به آنجا رفتم تا شایعات را پیدا کنم (می خندد)، اما متوجه نشدم.

وقتی پاتیرانا برای کاسه بیرون آمد، سهمیه اورهای خود را تکمیل کرد و همچنین ویکت شانکار را به دست آورد.

پنالتی بیش از حد برای دونی که می‌خواست برنامه‌های خود را به بهترین شکل اجرا کند و در فینال‌ها حضور داشته باشد، مشکل چندانی نداشت. CSK در نهایت همین کار را انجام داد و پیروزی 15 ران بر مدافع عنوان قهرمانی را تضمین کرد.

موضوعات مطرح شده در این مقاله