“آنها من را در حراج نخواهند خرید اگر…”: ویدیوی قدیمی ویروسی از MS Dhoni پس از دهمین رکورد نهایی IPL CSK

چنای سوپر کینگز (CSK) به رهبری ام اس دهنی یکی از موفق ترین تیم های تاریخ لیگ برتر هند است. تا فصل جاری، CSK 9 بار به فینال رسید و چهار بار با هدایت دونی عنوان قهرمانی را بالای سر برد. CSK برای دهمین بار در روز سه‌شنبه پس از شکست مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز با 15 ران در مرحله مقدماتی 1 به فینال رسید. قابل ذکر است که تنها روهیت شارما (5) به عنوان کاپیتان عناوین IPL بیشتری نسبت به Dhoni کسب کرده است.

پس از اینکه CSK برای پنجمین بار به فینال راه یافت، یک تبادل نظر قدیمی بین MS Dhoni و مفسر کهنه کار Harsha Bhogle در رسانه های اجتماعی پخش شد.

در این ویدئو، Bhogle از Dhoni خواست تا راز پشت سر رسیدن CSK به پلی آف را تقریباً هر فصل فاش کند.

Dhoni در این فصل به عنوان یک batsman رده پایین تر ظاهر شده است و در رتبه هشتم قرار گرفته و به تعدادی از شش های بزرگ ضربه زده است.

در حالی که گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه این می تواند آخرین سال دونی به عنوان بازیکن IPL باشد، کاپیتان سابق هند روز سه شنبه گفت که قبل از مینی حراجی دسامبر برای تصمیم گیری در مورد آینده بازی خود زمان می برد.

مطالب پیشنهادی  "استیو اسمیت" ساچین تندولکار "حرکت و مدیریت مستقیم قبلاً متعالی بود"

دونی در پاسخ به سوال میزبان هارشی بوگل که آیا بازی پلی آف آخرین بازی او در خانه بود، گفت: “نمی دانم، من هشت تا نه ماه فرصت دارم تا تصمیم بگیرم.”

“حوالی دسامبر یک حراج کوچک برگزار می شود، پس چرا همین الان سردرد را تحمل کنید. من زمان کافی برای تصمیم گیری دارم.»

“من همیشه برای CSK خواهم بود، چه در لباس بازی باشد و چه در جایی نشسته باشم. واقعا نمی دانم. اما صادقانه بگویم، ضررهای زیادی می طلبد. من از ژانویه از خانه دور بودم.” از ماه مارس تمرین کرده‌ام، پس خواهیم دید.”

(با ورودی های AFP)

موضوعات مطرح شده در این مقاله