«آفریقای جنوبی یک ترفند را از دست خواهد داد اگر…»: دینش کارتیک در فاف دو پلسیس

Dinesh Karthik، ویکت بان هندی، از فاف دو پلسیس کهنه کار آفریقای جنوبی برای بازگشت به کریکت بین المللی حمایت کرده است و باید برای تیم آفریقای جنوبی برای جام جهانی کریکت مردان ICC 2023 انتخاب شود. دو پلسیس چراغ قوام بوده و در کنار ویرات کوهلی، بازی را باز کرده است. رویال چلنجرز بنگلور در IPL امسال، با این بازیکن همه کاره با فرم در حال حاضر بیش از 600 دوش برای تیمش جمع آوری کرده است.

در 13 بازی، دو پلسیس 702 ران با میانگین 58.50 و نرخ ضربه 153.94 به ثمر رساند. ICC.

Karthik – که چندین سال هم تیمی du Plessis در RCB بود – از ثبات کاپیتان سابق آفریقای جنوبی شگفت زده نشد و معتقد است که این بازیکن 38 ساله هنوز در سطح بین المللی چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

کارتیک در آخرین شماره مجله The ICC Review گفت: “من اصلاً از فرم فاف تعجب نمی کنم زیرا فکر می کنم او بازیکن فوق العاده ای است. او همچنین یک رهبر بسیار خوب است.

او در چهار یا پنج سال گذشته IPL بسیار ثابت بوده است و یک سال دیگر را پشت سر گذاشته است که حتی پایدارتر، حتی کارآمدتر و حتی قدرتمندتر بوده است.”

در حالی که دو پلسیس در سال 2021 از کریکت تست بازنشسته شد و آخرین بار در فوریه همان سال برای آفریقای جنوبی در سطح بین المللی بازی کرد، دست راست نشان داد که آماده است دوباره برای پروتئاس ها در کریکت توپ سفید بازی کند.

بتمن آفریقای جنوبی دارای رکورد ODI عالی در هند است، با به ثمر رساندن 394 دوش در 10 مسابقه با میانگین بیش از 65، و Karthik احساس می کند که عاقلانه نیست که فردی با تجربه خود را در مسابقات شرکت دهد.

مطالب پیشنهادی  باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

کارتیک گفت: “من فکر می کنم آفریقای جنوبی یک ترفند را از دست خواهد داد اگر او را به جام جهانی نبرند. فکر می کنم او آماده است. او کسی است که می تواند به عنوان یک رهبر و به عنوان یک ضربه زن تفاوت ایجاد کند.”

بنابراین من واقعاً می‌خواهم فاف وقتی آفریقای جنوبی از او می‌پرسد، بله بگوید، زیرا وقتی او آنجا باشد، روی جام جهانی تأثیر خواهد گذاشت.»

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله